TV Puls2 od 19 lipca – stacja ma logo i fanpage na FB

TV Puls 2 się zbliża! Według wszelkich informacji nowy kanał Pulsu ma wystartować do 19 lipca. Wiadomo już, że stacja faktycznie będzie nosiła nazwę TV Puls 2, wiemy też jak będzie wyglądać logo kanału.

Jeszcze jakiś czas temu spekulowano, że miejsce obrazu kontrolnego podpisanego jako Puls2 może zastąpić Puls Kids (kanał skierowany do dzieci) lub stacja innego nadawcy, któremu TV Puls odda miejsce na drugim multipleksie. Kilka dni temu sytuacja się nieco wyklarowała, w mux-2 znajdzie się kanał TV Puls 2, stacja ma już swoje logo oraz fanpage na Facebooku.

Niestety nie znamy jeszcze ramówki nowego kanału, na „zapleczu” Pulsu prawdopodobnie zobaczymy bajki, telenowele oraz programy rozrywkowe i poradnikowe. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będą to  mało ciekawe powtórki archiwalnych hitów amerykańskich i brytyjskich czy nawet polskich – kanałów tego typu w dvb-t jest już stanowczo za dużo! Pożyjemy zobaczymy…

TV Puls 2 dostępny będzie w ramach bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej z drugiego multipleksu (mux-2) oraz za pośrednictwem wybranych sieci kablowych i platform satelitarnych z którymi Puls zawrze umowy.

2 komentarze do “TV Puls2 od 19 lipca – stacja ma logo i fanpage na FB”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *