Pasterka 2021 - live

Transmisja z Pasterki w Internecie. Oglądaj Pasterki z różnych kościołów [NA ŻYWO, TRANSMISJA LIVE]

Pasterka, czyli msza święta odprawiana w nocy z 24 na 25 grudnia to jedno z najpopularniejszych wydarzeń w Kościele katolickim. Pasterki w Wigilię przyciągają do kościołów miliony wiernych. Świąteczne msze transmitowane są też w telewizji. Od kilku lat Pasterki z różnych kościołów można oglądać też na żywo w Internecie.

W święta Bożego Narodzenia telewizje przygotowują specjalną ramówkę, w której nie może zabraknąć miejsca na programy o tematyce świątecznej i religijnej. Kanały telewizyjne mają jednak ograniczony czas antenowy i pokażą wyłącznie Pasterki z kilku kościołów. W sieci można jednak zajrzeć w wigilijną noc do większej liczby świątyń, w których na żywo Pasterki można śledzić w Internecie.

Poniżej przygotowałem kilka Pasterek live z polskich i zagranicznych kościołów. Nie brakuje tu transmisji z najważniejszych dla polskich katolików miejsc, jak Jasna Góra w Częstochowie, Łagiewniki czy Gietrzwałd, ale są też transmisje pasterki z Watykanu czy Toronto w USA.

Poniższe transmisje z Pasterki można oglądać za darmo.

Pasterka z Częstochowy – na żywo w Internecie

Pasterka w Licheniu – live

Pasterka w Sanktuarium Łagiewniki – na żywo

Na żywo z Watykanu

Transmisję wydarzeń z Watykanu, w tym pasterki, która ma odbyć się o godzinie 19:30 będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Kościoła katolickiego.

Pasterka w Gietrzwałdzie. Jak oglądać?

Na Youtube zobaczymy też Pasterkę odprawianą w Sanktuarium w Gietrzwałdzie – miejscu objawień maryjnych z 1877 roku.

Pasterka w 4K – msza święta w najwyższej jakości obrazu

Bazylika Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich nadaje obraz z mszy świętych w najwyższej jakości 4K czyli Ultra HD. Na kanale będzie można zobaczyć też Pasterkę z tej parafii.

Pasterka z Toronto. Jak wyglądają Święta w USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *