TV Puls w 16:9, odliczamy dni do startu Puls2?

Telewizja Puls to jeden z nadawców, którzy swój sygnał za darmo rozsyła naziemnie zarówno w systemie analogowym, jak i cyfrowym. Co mnie denerwowało w telewizji Puls to fakt, że programy nadawane były w formacie 4:3 i na telewizorze panoramicznym wyglądało to „dziwnie”.

Na szczęście od początku tego tygodnia nastąpiła zmiana i nareszcie posiadacze telewizorów panoramicznych nie będą musieli męczyć się z oglądaniem tego kanału.

Jak już jestem przy telewizji Puls to warto wspomnieć, że „pasy”, które zajmują miejsce na drugim multipleksie być może niebawem znikną. W sieci krążą pogłoski, że kanał Puls2 według umowy musi pojawić się do końca tego roku.

Z dotychczasowych przekazów medialnych wynika, że Puls2 (pojawia się także nazwa Puls Kids) będzie kanałem telewizyjnym skierowanym do młodego pokolenia. W ofercie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej kanał z bajkami jak najbardziej się przyda. Liczę na to, że Puls2 na swojej antenie zaprezentuje także te kreskówki, które znam z dzieciństwa. Obym się tylko nie zawiódł, jak na TV6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *