WOŚP 2021 w telewizji

WOŚP 2021 w telewizji. Już wiadomo, która stacja będzie transmitować finał

Już na początku stycznia w całej Polsce odbędą odbędzie się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wiadomo, już kto pokaże WOŚP 2021 w telewizji. Podobnie, jak w poprzednich latach będą to kanały grupy TVN-Discovery.

Po zmianie rządu i konflikcie fundacji Jurka Owsiaka z publiczną TVP, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na dobre opuściły kanały Telewizji Polskiej. Coroczne imprezy WOŚP są teraz transmitowane na kanałach związanych z TVN-em.

UWAGA: To artykuł archiwalny. Informacje na temat 30. finału WOŚP 2022 w telewizji można znaleźć tutaj.

WOŚP 2021 w telewizji znów zobaczmy na kanałach grupy TVN. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma być transmitowana w tym roku na kanałach dostępnych z nadajników naziemnych: TVN (w telewizji naziemnej na MUX-2) i TTV (MUX-1), a także płatnym kanale TVN24. Transmisja z WOŚP 2021 ma być dostępna też na platformie internetowej Player.pl, a także profilach społecznościowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP 2021 w telewizji TVN, TTV, TVN24

Organizatorzy 29. finału WOŚP zapowiadają, że w tym roku wydarzenie będzie świętem: radości, kolorów i okazywania sobie wsparcia. Wszystko ma przebiegać w wyjątkowej atmosferze. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

WOŚP 2021 w telewizji. Gdzie oglądać?
WOŚP 2021 W TELEWIZJI TVN – fot. Basia Lutzner / materiały fundacji WOŚP

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia.

– mówi Anna Jadwiga Orzech, dyrektorka komunikacji WOŚP

29. finał WOŚP. Kiedy się odbędzie? [TERMIN]

W 2021 roku odbędzie się już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znany jest już termin przyszłorocznego finału WOŚP. Fundacja poinformowała, że 29. finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 r.

2 komentarze do “WOŚP 2021 w telewizji. Już wiadomo, która stacja będzie transmitować finał”

  1. W ubieglym roku Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy zgromadzila rekordowa sume pieniedzy: 126 373 804,33 zlotych. Czy 27. final WOSP przyniesie kolejny rekord? Przekonamy sie juz 13 stycznia 2019 roku.

  2. Niestety kiedy usłyszałem słowo tvn postanowiłem że nie wesprę ani jedną złotówką fundacji. Co ciekawsze po rozmowie z wieloma znajomymi postanowili tak samo.Dlaczego ? Bezczelność tvnu nie zna granic. To tak jakby nagle pokochali Polskę komuchy. To tak jakby naziści w drugiej wojnie światowej nagle przestali budować obozy koncentracyjne i zaczęli budować szpitale dla rannych polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *