TVN Player na tablety i smartfony z Androidem i iOS

Jakiś czas temu pisałem o tym, że dostęp do internetowej aplikacji TVN Player uzyskali użytkownicy telewizorów Samsung z funkcją Smart TV. Od dziś z archiwum produkcji grupy TVN mogą korzystać także posiadacze tabletów i smartfonów z Androidem oraz iOS.

Miałem okazję przetestować dziś działanie TVN Player na smartfonie z systemem Android. Aplikacja jest prosta w obsłudze i nieprzeładowana nadmiarem funkcji. Z dość intuicyjnego menu wybieramy co chcemy oglądać i oglądamy! Ciekawostką jest fakt, że filmy możemy oglądać w trzech rozdzielczościach (w tym wysokiej, za co nie jest żądana dodatkowa opłata – przynajmniej na razie). Materiał filmowy w smartfonie z Androidem podłączonym przez Wi-Fi odtwarza się płynnie, nie miałem też zastrzeżeń do jakości obrazu.

A aplikacji dostępne są m.in. seriale obyczajowe: „Prosto w Serce”, „Przepis na Życie”  (a także nieemitowany w telewizji „Przepis na Więcej”), „BrzydUla”, „Magda M.”, „Klub szalonych dziewic”, „39 i pół”; seriale sensacyjne: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Detektywi”, „Układ Warszawski”; bajki dla dzieci; programy tematyczne i rozrywkowe m.in. „Ugotowani”, „Kuchenne Rewolucje”, „X-Factor”, „Mam Talent”, „Kuba Wojewódzki” ale też audycje TVN Turbo tj. „Gadżet” i „Polak Potrafi”, „Automaniak” a dla pań programy znane z anteny TVN Style „Wojciech Cejrowski Boso”, „Magiel Towarzyski” i „Miasto Kobiet” oraz wiele innych.

W TVN Player możemy oglądać sztandarowe produkcje stacji TVN, TVN24 TVN Turbo oraz TVN Style. Wersje aplikacji dostępne są (lub będą w najbliższym czasie) na telewizory „z internetem” Samsunga, Panasonica, Sony, urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Androidm, konsolę PS3 oraz w dekoderach telewizji N.

Jeden komentarz do “TVN Player na tablety i smartfony z Androidem i iOS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *