Przegląd kanałów: TV6

TV6 to kolejny kanał telewizyjny, który powstał na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej. „Szóstka” należy do spółki Polskie Media, której największym udziałowcem jest Polsat, a 9% udziałów ma TVN. Tworem wspomnianej spółki jest nadawana naziemne, także w analogu TV4 (popularna „Czwórka”).

TV6 to kanał telewizyjny o profilu rozrywkowym, który miał być skierowany przede wszystkim do młodzieży. Oferta stacji niestety nie jest zbyt bogata, każdego dnia możemy spodziewać się kreskówki, powtórki zagranicznego programu rozrywkowego, a od wielkiego dzwonu obejrzymy też powtórkę jakiegoś show z TV4.

W ofercie „szóstki” zakochają się fani programów typu „talent show” z zagranicy. Znajdą tu m.in. amerykańskie wersje You Can Dane, Mam Talent, Idola czy brytyjskie Must Be The Music. Z kreskówek zobaczymy archiwalne odcinki Włatców Móch oraz Łebskiego Harrego, Inspektora Gadżeta, Różową Panterę, Denisa Rozrabiakę czy M.A.S.K.

Jak mam być szczery, do mnie ramówka tej stacji nie przemawia. Wolałbym, żeby w jej miejscu na drugim multipleksie pojawił się jakiś ciekawszy kanał, który prezentowałby coś bardziej na czasie niż amerykańską rozrywkę sprzed 5 lat.

Jak odbierać TV6?

  • Kanał TV6 dostępny jest na drugim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (MUX-2).
  • „Szóstkę” odbierają także użytkownicy polskich platform satelitarnych:
    • Cyfrowy Polsat: kanał 45
    • n: kanał 24
    • Cyfra+: kanał 129
    • TP: kanał 30

Jeden komentarz do “Przegląd kanałów: TV6”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *