ATM Rozrywka TV

ATM Rozrywka TV przekształca się w „Polsat 3”?

Kanał ATM Rozrywka dostępny m.in. w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej zmodyfikował swoją ramówkę. Nie znajdziemy tam już internetowych seriali z Baśką Kwarc, a archiwalne produkcje emitowane niegdyś w Polsacie.

W całych tych zmianach najbardziej cieszy mnie usunięcie z „rozkładu jazdy” reality show „Amazonki”, emisja tego programu pozwalała przyrównać kanał ATM-u do moim zdaniem niezbyt udanego tworu jakim jest TV6 (swego czasu emitujący Big Brothera oraz zagraniczne talent show).

Na tym przynajmniej z mojego punktu widzenia pozytywów koniec. Zastąpienie bądź co bądź do tej pory nieemitowanych w telewizji seriali internetowych może nie było jakąś „super propozycję”, jednak wydawało się rozwiązaniem ciekawszym niż wałkowanie w kółko starych seriali.

Tak dokładnie, od teraz w ramówce kanału ATM Rozrywka znalazły się „starszawe” pozycje Polsatu. Znajdziemy tu seriale takie jak Pierwsza Miłość, Daleko od Noszy, Rodzina Zastępcza czy Agentki oraz programy Awantura o Kasę oraz Gra w Ciemno – zapewne też „nie na żywo”.

Oferta programowa nieco przypomina mi układ Polsatu 2, czyżbyśmy byli świadkami narodzin Polsatu 3? A może jednak taki układ programów jest chwilowy bo władze ATM-u wciąż opracowują koncepcję ciekawego kanału? Chciałbym wierzyć w to drugie…

3 komentarze do “ATM Rozrywka TV przekształca się w „Polsat 3”?”

  1. PROSZĘ NIECH TE PROGRAMY LECĄ TAK JAK LECIAŁY O 21;30 BARDZO TO JEST FAJNE I WIELU MOICH NAJOMYCH OGLADALI TO Z ZACIEKAWIENIEM POZDRAWIAM I MAM NADZIEJĘ ŻE WŁACZYCIE TE PROGRAMY A NIE AWANTURE O KASE

  2. ramówka jest znacznie gorsza niż polsat 2 nie ma dlaczego ja ,trudnych spraw , kiepskich szkoda że cyfrowo nadaje polsat sport zamiast polsatu2

  3. Ten ATM Rozrywka to straszna kicha, aż dziw że dostał sie na cyfrowy multipleks. Mam nadzieję, że spadnie z multipleksu a jego miejsce zajmnie cos ciekawszego (np. superstacja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *