piłka ręczna w telewizji

PGNiG Superliga w Polsacie Sport News!

Dobra wiadomość dla miłośników krajowej piłki ręcznej. W najbliższy weekend telewizja Polsat Sport News dostępna bez dodatkowych opłat z nadajników naziemnych przeprowadzi transmisję na żywo z dwóch meczów piłki ręcznej.

Rozgrywki PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet rozpoczęły się w ubiegłą sobotę jednak w związku z „zawirowaniami” transmisji telewizyjnych z pierwszej kolejki zmagań polskich piłkarzy i piłkarek ręcznych nie pokazała żadna licząca się stacja telewizyjna.

Zmiany przyszły wraz z drugą kolejką. Po jednym meczu kobiet i mężczyzn będą migli obejrzeć widzowie korzystający z bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał Polsat Sport News dostępny na MUX-2 w niedzielę pokaże mecz pomiędzy szczypiornistami z Ciechanowa i Płocka, dzień wcześniej zobaczymy zmagania szczypiornistek z Elbląga i Piotrkowa Trybunalskiego.

Sprawdź jak odbierać bezpłatną naziemną telewizję cyfrową >>>

Harmonogram transmisji 2. kolejki

  • sobota 10.09, godz. 20:00 – EKS Start Elbląg – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  • niedziela 11.09, godz. 20:00 – PBS Jurand Ciechanów – Orlen Wisła Płock

Transmisje „na żywo” z meczów najwyższej klasy rozgrywkowej piłki ręcznej w Polsce w moich oczach znacznie podwyższają wartość kanału Polsat Sport News. Jeżeli w najbliższej przyszłości w tym kanale oprócz powtórek znajdą się transmisje live z mniej popularnych sportów lub imprez o niższej randze (np. Puchar Polski) stacja szybko może trafić w gusta kibiców sportów i drużyn uważanych za niszowe. Kanał w takiej formie jest jak najbardziej potrzebny w DVB-T!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *