Netflix na próbę. We wrześniu 2020 upolowałem miesiąc Netflixa za 4 złote

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform VOD na świecie. W serwisie znajdziemy niezliczoną ilość seriali i filmów z całego świata. Niestety Netflix na próbę już nie jest opcją standardową. Jednak we wrześniu 2020 pojawiła się możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu na próbę.

Dawno temu osoby rejestrujące się do Netflixa po raz pierwszy mogły liczyć na darmowe 30 dni subskrypcji, niestety było to nadużywane i jedna osoba potrafiła zakładać nowe konta co miesiąc. Z tego powodu Netflix zrezygnował z darmowego okresu próbnego.

Teraz jednak znów pojawiły się promocyjne ceny dla osób, które chcą wziąć Netflix na próbę. Nie jest za darmo, ale cena za dostęp do platformy jest naprawdę niska. W sieci można znaleźć informacje, że niektórzy użytkownicy zapłacili nawet zaledwie 10 groszy.

Mi udało się upolować najtaniej pierwszy miesiąc Netflix za 4 złote, choć nie było to proste. Promocyjną cenę możemy uzyskać wchodząc na stronę platformy, jednak Netflix na próbę za 4 zł możliwy jest tylko dla osób, które nie aktywowały do tej pory abonamentu.

Netflix na próbę. We wrześniu 2020 za 4 zł miesięcznie

Jeżeli za pierwszym razem nie pojawi nam się okno z promocyjną ceną (lub ceną wyższą, czasami pojawiało mi się 17 zł/miesiąc, niektórzy użytkownicy dostawali ofertę za 0,10 zł, a nawet całkowicie za darmo – mi się nie zdarzyło), możemy spróbować przejść na stronę www.netflix.com/clearcookies. Jeżeli nie uda się uzyskać promocji z komputera, spróbuj wejść na stronę z przeglądarki w komórce. W końcu kiedyś zadziała.

Netflix na próbę. Jak wykupić miesiąc za 4 złote?

Netflix na próbę za 4 zł wykupujemy, tak jakbyśmy normalnie subskrybowali usługę. Podajemy swoje dane i dajemy platformie dostęp do karty kredytowej lub konta PayPal.

Biorąc Netflixa w promocji możemy wybrać dowolny pakiet. Jeżeli chcemy spróbować wszelkich możliwości, wybierzmy ten najwyższy za 52 zł, który umożliwia odtwarzanie na 4 ekranach i to w jakości Ultra HD – jest to szczególnie istotne, gdy mamy telewizor 4K i chcemy wykorzystać jego pełną funkcjonalność.

Nie przejmujmy się, że rejestrując konto będzie napisane, że abonament kosztuje 52 zł, jeżeli na etapie podawania maila (rozpoczęcia rejestracji) było napisane, że możemy skorzystać z Netflixa za 4 zł, pierwsze obciążenie konta będzie właśnie na taką kwotę.

Netflix na próbę. Co po 30 dniach?

Niestety promocyjna cena na Netflixa obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc. Po 30 dniach Netflix odnowi subskrypcję i pobierze z naszego konta już pełną kwotę. Jeśli więc chcemy tego uniknąć, musimy pamiętać, by przed upływem 30 dni zrezygnować z usługi.

Można to zrobić zarówno na stronie www, jak i w aplikacji mobilnej Netflix. W zakładce „konto” mamy duży i czytelni przycisk „zrezygnuj z subskrypcji” – po kliknięciu w niego, Netflix nie pobierze opłaty za następny miesiąc, oczywiście stracimy wtedy też dostęp do bazy filmów i seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *