LG „dorzuca” odtwarzacz blu-ray do telewizorów z serii LG Cinema 3D

Firma LG przygotowała sympatyczną promocję dla osób, które w dniach 4-17 maja zdecydują się na zakup telewizora z serii LG Cinema 3D. Koreański producent sprzętu RTV do wybranych telewizorów „dorzuci” odtwarzacz Blu-Ray 3D BD660 oraz trzymiesięczne abonamenty na pakiety Ipla.

Aby otrzymać odtwarzacz i kody „na Iplę” po zakupie jednego z wybranych telewizorów należy zarejestrować się na stronie LG przesyłając swoje dane oraz dowód zakupu produktu LG.

„Prezentowy” odtwarzacz poradzi sobie z większością (jak nie wszystkimi) popularnymi formatami filmowymi (blu-ray, DVD, divix mkv itd.), oprócz tego wyposażony jest w funkcję NetCast pozwalającą na przeglądanie multimedialnych zasobów internetu.

Dodatkowym prezentem dla osób, które skorzystają z promocji są 90-dniowe pakiety iplaStart i iplaSport, które zapewnią dostęp do bazy Ipla w HD oraz transmisji „na żywo” zarówno kanałów informacyjnych (tj. Polsat News, Superstacja i TV Biznes), jak i najważniejszych wydarzeń sportowych  (piłkarska Ekstraklasa, Ligi Mistrzów i Europejska, siatkarska PlusLiga, gale MMA itd.).

Promocja jest ważna przy zakupie telewizorów modeli 55/47LM960V, 55/47LM860V, 55/47LM765S, 55/47LM760S, 55/47LM670S oraz 55/47LM660S.

Czy warto skorzystać z tej promocji?

Mało kto, niemający zamiaru kupować dużego telewizora z 3D po przeczytaniu informacji o tej promocji rzuci się na tą promocję. Cena „prezentów” to niespełna 440 zł, aby je otrzymać należy kupić telewizor z wysokiej półki cenowej. Wielkość rabatu jest więc niewielka. Prezenty raczej należy traktować jako miły i praktyczny upominek.

Jeśli jednak ktoś nosi się z zamiarem kupna odbiornika telewizyjnego z funkcją 3D może zainteresować się tą opcją. Posiadając telewizor z 3D odtwarzacz blu-ray na pewno  się przyda, a i pakiety na telewizję internetową zachęcą do korzystania z opcji SmartTV z której, wiele osób kupujących „nowoczesne telewizory” nie wiedzieć czemu nie korzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *