Play zasponsorował kanały informacyjne w Ipla

Kanały informacyjne dostępne w pakiecie startIPLA do 27 maja będą dostępne za darmo! Bezpłatna emisja kanałów Polsat News, Superstacja i TV Biznes za pośrednictwem platformy Ipla dostępna jest dzięki sieci komórkowej Play, która zasponsorowała Iplę. Niestety darmowy dostęp do kanałów informacyjnych za pośrednictwem Ipli nie będzie dostępny podczas „weekendu majowego”.

Kanały informacyjne Ipli za darmo dostępne są do 23 kwietnia do 27 maja. Niestety ci, którzy na pierwszy weekend maja zaplanowali śledzenie przez internet Polsatu News lub Superstacji za dostęp do kanałów będą musieli zapłacić (promocja nie dotyczy pierwszego tygodnia maja). TV Biznes w internecie oglądać można bezpośrednio ze strony kanału.

Promocja dotyczy jedynie oglądania za pośrednictwem komputerów z systemem Windows. Poza promocją na platformie Ipla można bezpłatnie oglądać kanały 4fun.tv, Rebel TV, TV.Disco i iTV. Kanały informacyjne (Polsat News, Superstacja i TV Biznes) dostępne są w pakiecie iplaStart za 4,90 zł/mies.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *