Legia TV w telewizji naziemnej

Legia TV w telewizji naziemnej. Co to za kanał?

Legia TV w telewizji naziemnej jest obecna od dawna. Kanał Legia TV pojawia się na liście stacji telewizyjnych dostępnych w ramach MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce. Piłkarska usługa jest nie lada gratką dla fanów stołecznej drużyny i wszystkich miłośników piłki nożnej. Jak działa Legia TV?

Kanał, a właściwie funkcja telewizji hybrydowej Legia TV dostępna jest na ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX-8 obok takich kanałów jak: WP, Nowa TV, Zoom TV, Metro, TVP Kobieta i TVP Kultura HD. Legia TV nie jest jednak klasycznym kanałem telewizyjnym, a aplikacją umożliwiającą dostęp do materiałów wideo na życzenie (VOD).

Usługa Legia TV w telewizji naziemnej jest bezpłatna. Aby z niej korzystać, należy posiadać telewizor z funkcją HbbTV, który będzie podłączony do Internetu. W aplikacji od stołecznej drużyny piłkarskiej znajdziemy liczne materiały wideo dotyczące zespołu, przygotowań do meczów, a także wyniki spotkań z udziałem Legii Warszawa.

Legia TV w telewizji naziemnej

Telewizja hybrydowa HbbTV umożliwia też dostęp do innych treści, w tym materiałów archiwalnych TVP oraz Polsatu. Dzięki temu rozwiązaniu posiadacze telewizorów obsługujących ten protokół mają też dostęp do większej liczby kanałów na żywo w tym: TVP Kultura 2, TVP Historia 2 oraz TVP World.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *