Kim są jurorzy The Voice Senior?

Kim są jurorzy The Voice Senior 2? [WIEK, MIEJSCE URODZENIA, ZESPOŁY]

Druga edycja The Voice Senior to znów hit TVP. Śpiewający seniorzy w programie Telewizji Polskiej zdobywają serca widzów. Ich zmagania oceniane są przez trenerów i jurorów ze świata show biznesu. Zastanawiacie się pewnie, kim są jurorzy The Voice Senior? Oto odpowiedź!

Drugą edycję programu The Voice Senior można oglądać w TVP 2 w soboty o godz. 20:00. Talent show skierowane jest do starszych uczestników, jednak przy programie nieźle bawią się też młodsi widzowie.

Artyści-amatorzy, którzy są gwiazdami programu najpierw występują na „przesłuchaniach w ciemno”. Jurorzy odwróceni są tyłem do występujących i jedynie oceniają ich głos i sposób wykonania utworu. Juror, który chciałby przyjąć danego uczestnika wciska przycisk i odwraca swój fotel. Jeżeli jeden uczestnik wpadnie w oko kilku jurorom – śpiewający może wybrać swojego jurora-trenera.

W dalszych etapach programu jurorzy stają się trenerami i przygotowują swoje zespoły do dalszych występów w The Voice Senior. W drugiej edycji programu The Voice Senior pojawiło się dwoje jurorów, którzy występowali także w pierwszej edycji. Na fotelach jurorskich zasiadło też dwoje nowych jurorów.

Kim jest Witold Paszt z The Voice Senior?[WIEK, SKĄD POCHODZI?, ZESPÓŁ]

Witold Paszt to nowa postać w The Voice Senior. Juror w charakterystycznej żółtej marynarce, to znany polski muzyk – założyciel i wokalista grupy Vox. Paszt jest absolwentem szkoły muzycznej w Zamościu. Oprócz kariery muzycznej kilkukrotnie można było go zobaczyć w filmach: „Klinika samotnych serc”, „Planeta singli 2”, „Wesele w kurnej chacie” czy „Gwiazdy”.

Paszt, jako zawodnik-gwiazda brał udział w pierwszej polskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie tańczył z Anną Głogowską, z którą doszedł do finału, w którym uległ parze Olivier Janiak – Kamila Kajak.

Wiek: Witold Paszt we wrześniu 2021 skończy 68 lat.

Miejsce urodzenia: Witold Paszt urodził się w Zamościu, gdzie mieszka do dziś.

Kim jest Alicja Majewska z The Voice Senior? [WIEK, SKĄD POCHODZI?, ZESPÓŁ]

Alicja Majewska-Budzyńska to polska piosenkarka popowa, która występuje od 1968 roku – zadebiutowała wtedy na IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jest córką nauczycielskiego małżeństwa: polonistki i nauczyciela śpiewu, dyrektora szkoły. Alicja Majewska ukończyła liceum w Pruszkowie, a następnie Wydział Psychologii i Pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim.

Alicja Majewska artystycznie współpracowała m.in. z Wojciechem Młynarskim i Włodzimierzem Korczem. Była solistką zespołu Partita, także występowała w spektaklach Teatru na Targówku w Warszawie.

Trenerką w The Voice Senior jest od pierwszej edycji.

Wiek: Alicja Majewska jest najstarszą jurorką tej edycji The Voice Senior. Jurorka urodziła się w 1948 roku i w maju tego roku skończy 73 lata.

Miejsce urodzenia: Alicja Majewska urodziła się we Wrocławiu.

Kim jest Izabela Trojanowska z The Voice Senior? [WIEK, SKĄD POCHODZI?, ZESPÓŁ]

Izabela Trojanowska zasłynęła nie tylko, jako piosenkarka, ale też i aktorka. Trojanowska może pochwalić się mezzosoprawnem (3,5 oktawy). Nagrywa głównie utwory rockowe lub z pogranicza pop i rock. Kariera muzyczna Izabeli Trojanowskiej rozpoczęła się w latach 70-tych. Brała udział m.in. w festiwalach: Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie, Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, a także Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Trojanowska przez pewien czas mieszkała w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Z polski musiała wyjechać w czasach PRL, gdy była szykanowana przez ówczesne komunistyczne władze. Obok Paszta to druga nowa twarz w gronie jurorów 2. edycji The Voice Senior.

Wiek: Izabela Trojanowska w kwietniu tego roku będzie mieć 66 lat.

Miejsce urodzenia: Izabela Trojanowska urodziła się w Olsztynie.

Kim są jurorzy The Voice Senior?

Kim jest Andrzej Piaseczny z The Voice Senior? [WIEK, SKĄD POCHODZI?, ZESPÓŁ]

Andrzej Piaseczny to polski piosenkarz i autor tekstów. Znany jest pod pseudonimem „Piasek”. Urodził się w 1971 roku w Pionkach. W latach 90-tych był wokalistą zespołu Mafia. Wydawały też płyty solowe. W latach 1997-2010 występował w serialu „Złotopolscy” emitowanym w TVP2 gdzie grał rolę Kacpra Górniaka vel. Kacpra Złotopolskiego. Wcześniej był jurorem i kapitanem jednej z drużyn programu „Bitwa na Głosy”.

W ostatnim czasie głośno było o imprezie urodzinowej „Piaska”, na której z ust artysty miały paść niecenzuralne słowa w kierunku partii rządzącej, a także wypowiedzi afirmujące zażywanie narkotyków. TVP po tych wydarzeniach wydała oświadczenie, w których potępiła zachowanie celebryty, jednak poinformowała, że incydent nie wpłynie na dalszą emisję programu The Voice Senior, którego Piaseczny jest gwiazdą.

Wiek: Andrzej „Piasek” Piaseczny ma 50 lat – to najmłodszy juror 2. edycji The Voice Senior.

Miejsce urodzenia: Andrzej Piaseczny urodził się w miejscowości Pionki w powiecie radomskim (woj. mazowieckie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *