Gdzie kręcone jest Sanatorum Miłości. Nowe Sanatorium Miłości z Polanicy.

Ile kosztuje nocleg w „Sanatorium Miłości”? Pojedź, tam gdzie kręcili „Sanatorium Miłości” TVP

Sanatorium Miłości” to program, który podbił serca widzów TVP. Wiele osób zastanawia się, gdzie kręcone jest Sanatorium oraz ile kosztuje nocleg w Sanatorium Miłości. Ośrodek, w którym przebywali lubiani przez widzów kuracjusze faktyczne istnieje i można w nim spędzić kilka dni.

Sanatorium Miłości to absolutny hit Telewizji Polskiej skierowany do starszego pokolenia. Program opowiadający losy kuracjuszy szukających miłości, bije rekordy popularności. Wszystko to dzieje się w przepięknych okolicznościach przyrody i luksusowych pokojach uzdrowiska w Ustroniu.

Charakterystyczną postacią programu jest prowadząca Marta Manowska, która już wcześniej pomagała szukać miłości w programie „Rolnik Szuka Żony”.

Gdzie kręcili Sanatorium Miłości TVP?

Wiele osób po obejrzeniu programu chciałoby odwiedzić Sanatorium Miłości i wybrać się na wypoczynek w Ustroniu. To możliwe! Zdjęcia do programu były bowiem kręcone w prawdziwym sanatorium.

Sanatorium Miłości TVP kręcone było w Uzdrowisku Ustroń, a konkretnie Sanatorium Równica w Ustroniu. Uczestnicy odwiedzali też tutejsze Medical & SPA. Szpital i Sanatorium Równica mieszczą się przy ul. Sanatoryjnej 7 w Ustroniu. Jest to okazały, kilkupiętrowy budynek położony pośród zieleni.

Ile kosztuje nocleg w Sanatorium Miłości?

Do „Sanatorium Miłości”, czyli jak już ustaliliśmy sanatorium „Równica” w Ustroniu możemy wybrać się prywatnie. Noclegi w sanatorium łączone są z zabiegami i wyżywieniem. System rezerwacyjny dopuszcza zapisywanie się na pobyty trwające co najmniej 5 dni.

Sanatorium Równica (to, w którym rozgrywa się akcja „Sanatorium Miłości”) ma w swojej ofercie pobyty nakierowane na różne schorzenia. Kuracjusze wybierający się do Ustronia mogą wybrać pobyty w następujących opcjach:

  • Rehabilitacja Kardiologiczna
  • Rehabilitacja Pulmonologiczna
  • Rehabilitacja Neurologiczna
  • Rehabilitacja Ortopedyczna
  • Pobyt z zabiegami – Pakiet Kuracjusz
  • Pobyt z zabiegami Kuracjusz PLUS
  • Pobyt z zabiegami – Pakiet Prestige MED

Sanatorum w Miłości w Ustroniu. Pakiet Prestige MED

Ta ostatnia opcja łączy najwyższy standard zakwaterowania z zabiegami w nowoczesnym centrum zabiegowym. 5-dniowy pobyt dla 2 osób w ramach Pakietu Prestige MED w pokoju typu „komfort” to koszt 2 850 zł (cena na 8-13 września 2020). Jeżeli będziemy chcieli szukać dodatkowych udogodnień, cena ta może wzrosnąć nawet do 3 750 zł w przypadku zakwaterowania w apartamencie. Pobyt w takich samych warunkach na 14 nocy to koszt od 7 980 zł do nawet 10 500 zł (w apartamencie).

Ile kosztuje nocleg w Sanatorium Miłości?

W ramach tego pakietu kuracjusze otrzymują nie tylko pełne wyżywienie oraz opiekę lekarza i fizjoterapeuty, ale też mają po 90 zł na dobę do wykorzystania w Medical & Spa Prestige Club lub w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia.

Pobyt w Sanatorium Miłości z zabiegami. Pakiety: Kuracjusz i Kuracjusz PLUS

Tańszymi opcjami są pobyty z zabiegami „Kuracjusz” i „Kuracjusz PLUS”. Para za 5-dniowy pobyt zapłaci odpowiednio po 1 950 zł oraz 2 450 zł. W ramach tych pobytów kuracjusze mogą w ciągu doby zamówić zabiegi w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia na kwotę 55 zł.

Sanatorium oferuje też szereg specjalistycznych pobytów, których program jest dobrany do różnych schorzeń. Ośrodek oferuje też Rehabilitację Kardiologiczną z zabiegami finansowanymi przez NFZ.

Czy będzie następny sezon „Sanatorium Miłości”?

Fani „Sanatorium Miłości” zastanawiają się pewnie, czy będzie kolejna edycja ich ulubionego programu TVP. Są dobre wieści! Telewizja Polska do połowy lipca przyjmowała zgłoszenia na castingi do nowej edycji „Sanatorium Miłości”.

Nowe odcinki „Sanatorium Miłości” na antenie TVP pojawią się najwcześniej na początku 2021 roku. Wiele wskazuje, że program czeka spora zmiana – producenci jakiś czas temu zdradzili, że kolejna edycja może zostać nakręcona w innej części Polski. Oznacza to, że kuracjusze, którzy wezmą udział w kolejnej serii nie będą już mieszkać w Ustroniu. Trzecia edycja programu odbędzie się w nowym sanatorium na Dolnym Śląsku.

Równocześnie Telewizja Polska, jakiś czas temu poinformowała o rozpoczęciu prac nad nowym serialem „Uzdrowisko”. Ma to być produkcja fabularna opowiadająca o pracy personelu oraz perypetiach kuracjuszy jednego z polskich uzdrowisk. W serialu mają zagrać profesjonalni aktorzy, jednak na ekranie będą pojawiać się także goście. Wiadomo już, że gościnnie w serialu wystąpią m.in. Wiesława Kwiatek i Nina Busk – bohaterki telewizyjnego reality show „Sanatorium Miłości”.

Na razie nie ma daty emisji programu, nieoficjalnie mówi się, że może pojawić się on na ekranach telewizorów już jesienią tego roku, czyli jeszcze przed kolejną edycją „Sanatorium Miłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *