Eurosport przez Internet. CENY

Eurosport przez Internet już za 8,25 zł miesięcznie. Jak oglądać Eurosport 1 i Eurosport 2 bez kablówki?

Eurosport to jeden z najpopularniejszych kanałów sportowych. Sieć oferuje kanały Eurosport 1 i Eurosport 2, które są ważnymi elementami oferty praktycznie każdej kablówki. Niestety często fani sportu, by oglądać Eurosport, muszą zdecydować się na pakiet zawierający znacznie więcej kanałów telewizyjnych. Czy można oglądać Eurosport bez kablówki? Jak oglądać Eurosport 1 i Eurosport 2 przez internet?

Eurosport to stacja, która pokazuje m.in. Puchar Świata w skokach narciarskich. Co ciekawe na kanałach Eurosportu zobaczymy nie tylko same konkursy (które są transmitowane też przez TVN), ale również kwalifikacje i programy poświęcone tej dyscyplinie sportu. Eurosport słynie też z transmitowania innych dyscyplin sportowych, w tym m.in. Snookera czy największych wyścigów kolarskich (m.in. Tour de France, Giro di’Italia, Vuelta Espana). W planach na najbliższy czas są też transmisje w Eurosport zimowej olimpiady w Pekinie.

Żeby oglądać Eurosport nie musimy już mieć kablówki, ani platformy satelitarnej. Kanały Eurosport 1 i Eurosport 2, a także dodatkowe streamingi, czyli specjalne kanały na których znajdziemy dodatkowe transmisje (na które nie ma miejsca w tradycyjnej telewizji) możemy oglądać korzystając z telewizji przez Internet.

Co ciekawe oglądanie Eurosportu przez Internet jest nie tylko w pełni legalne, ale w wielu przypadkach może okazać się tańsze od kupowania pakietów i abonamentów płatnej telewizji. Jeśli więc utrzymujesz płatną telewizję tylko po to, żeby oglądać Eurosport, to być może rezygnacja z tych usług i wykupienie Eurosportu przez Internet może być dla Ciebie!

Gdzie wykupić pakiet na Eurosport przez Internet?

Wywodząca z Francji marka Eurosport obecnie należy do koncernu Discovery Company. Kanał dostępny jest w różnych krajach. W Polsce oficjalnym internetowym kanałem dostępowym do kanałów Eurosport jest platforma Player.pl należąca do spółki TVN Grupa Discovery.

Na platformie Player.pl dostępne są kanały Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe kanały, na których znajdziemy transmisje do wybranych wydarzeń, które nie są transmitowane na tych antenach. Co ważne w aplikacji możemy też wybrać opcję transmisji bez reklam, dzięki czemu będziemy mogli oglądać transmisję z wydarzenia sportowego bez przerwy na reklamę, którą widzą widzowie regularnych kanałów.

Eurosport przez Internet. CENY

Eurosport w Player.pl oferuje też szeroką bazę materiałów archiwalnych. Możemy też oglądać powtórki transmisji, które przegapiliśmy.

Ile kosztuje Eurosport bez abonamentu w kablówce?

Eurosport przez Internet jest usługą płatna, jednak może okazać się, że jeżeli chcemy oglądać tylko kanały Eurosportu, to wykupienie pakietu wyjdzie nas korzystniej od opłacania abonamentu w kablówce, w której nie możemy wybierać sobie konkretnych kanałów, a zazwyczaj musimy zdecydować się na pakiet kanałów.

Dostęp do Eurosportu w Player.pl wykupuje się przez portal, możemy opłacić abonament na konkrety okres (np. 30 dni), ale mamy też opcje ustawienia automatycznego odnowienia, co oznacza że pakiet będzie odnawiał się sam co miesiąc, a wskazana kwota automatycznie będzie pobierana z naszego konta (na podobnej zasadzie, jak działa subskrypcja w Netflixie).

Eurosport w Player.pl – ceny, kanały, pakiet roczny

Podstawowy pakiet Eurosport + Player.pl (z reklamami) kosztuje 15 zł miesięcznie.

Jeśli chcemy korzystać z serwisu bez nękania reklamami, to powinniśmy wybrać pakiet Eurosport + Player.pl (bez reklam), który kosztuje 25 zł/miesiąc.

Jeżeli mamy już wcześniej wykupiony pakiet Player.pl to za dostęp do Eurosportu 1 i 2 w tej aplikacji dopłacimy jedynie 10 zł miesięcznie.

Jeżeli wiemy, że dostęp do Eurosportu jest nam potrzebny przez dłuższy czas, to możemy nieco zaoszczędzić, opłacając pakiet z góry za cały rok. Warto to rozważyć, bo cena pakietów wygląda naprawdę atrakcyjnie:

  • Eurosport + Player.pl (z reklamami) na 365 dni kosztuje 99 zł (czyli 8,25 zł/miesięcznie)
  • Eurosport + Player.pl (z bez reklam) na 365 dni kosztuje 159 zł (czyli 13,25 zł/miesięcznie)

Dodatkowo w aplikacji Player.pl możemy wykupić dostęp do innych kanałów sportowych: Eleven Sport – tu za cztery kanały trzeba zapłacić 15 zł/miesiąc oraz Canal+ Sport, który jest dostępny razem z innymi kanałami Canal+ za 45 zł/miesiąc.

Eurosport bez kablówki

Jak oglądać Eurosport bez kablówki?

Tu powstaje pytanie, jak oglądać Eurosport przez Internet, jednak nie na komputerze, ale na telewizorze? Wszystko da się zrobić. Jeżeli mamy telewizor z opcją Smart TV, to nie potrzebujemy żadnych dodatkowych inwestycji. Aplikacja Player.pl działa na zdecydowanej większości systemów operacyjnych w telewizorach.

W przypadku, gdy posiadamy starszy telewizor bez funkcji Smart TV – nic straconego! By oglądać kanały internetowe, wystarczy dokupić specjalną przystawkę np. z systemem Smart TV. To jednorazowy koszt rzędu 150-250 zł. Co ważne taka przystawka jest naszą własnością i możemy korzystać z niej bez abonamentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *