Aktorka z Emily w Paryżu

Emily Cooper. Kim jest aktorka z „Emily w Paryżu” [WIEK, POCHODZENIE, PRYWATNE ZDJĘCIA]

Na platformie Netflix jednym z popularniejszych seriali ostatnich czasów jest „Emily w Paryżu”. Serial opowiada historię amerykanki Emily Cooper, która przyjechała do Paryża by robić karierę w firmie marketingowej. Kim jest aktorka grająca Emily Cooper z „Emily w Paryżu”? Zaskoczyć może was czyja to córka!

Serialowa Emily skradła serca widzów i widzek swoją żywiołowością, młodzieńczą energią i szalonym podejściem do życia w poukładanym na własny sposób Paryżu. Amerykanka, choć nie zna języka i z początku jest traktowana protekcjonalnie przez swoich nowych współpracowników, nie poddaje się i przeżywa w Paryżu wiele różnych przygód.

Serial „Emily w Paryżu” to komedia romantyczna, ale okraszona sporą ilością przygód i niespodziewanych zwrotów akcji. Serial w bardzo ładny sposób pokazuje też sam Paryż, a także pozwala widzowi zapoznać się z regułami i zwyczajami panującymi we Francji.

Lily Collins – Kim jest aktorka z „Emily w Paryżu”? fot. Montclair Film (źródło: Flickr/Tolkien) Licencja: Creative Commons Attribution 2.0 Generic license.

„Emily w Paryżu” Netflixa zdobywa też swoją popularność dzięki świetnym aktorom. Odtwórczyni głównej roli Emily Cooper to przebojowa, ładna i przede wszystkim wiecznie uśmiechnięta dziewczyna, która może poprawić nam humor nawet po bardzo złym dniu.

Kim jest Emily z serialu „Emily w Paryżu”?

Bohaterka serialu „Emily w Paryżu” to Emily Cooper, amerykanka, która zostaje wysłana służbowo do Paryża. Emily pracuje w korporacji Gilbert Group, do której należy francuska firma Savoir. Bohaterka serialu zajmuje się public relations, do jej obowiązków należy m.in. dbanie o wizerunek klientów w social mediach.

Prywatnie Emily Cooper ma 29 lat (w jednym z odcinków 2. sezonu obchodzi urodziny). W Paryżu mieszka z Mindy, a w trakcie serialu możemy obserwować jej perypetie sercowe m.in. z Gabrielem, sąsiadem, wybitnym paryskim kucharzem i chłopakiem przyjaciółki.

Emily jest młodą żywiołową dziewczyną, nieco pochłoniętą przez prace i social media, które stale są obecne w jej życiu. Dziewczyn lubi robić zdjęcia i wrzucać je do sieci. Nie ma zdolności do nauki języka francuskiego, stąd jej praca w Paryżu wiąże się czasami z kłopotami komunikacyjnymi, zwłaszcza z Francuzami, którzy niechętnie używają języka angielskiego.

Emily Cooper – kim jest aktorka z Emily w Paryżu? [WIEK, ZDJĘCIA, ZNANY OJCIEC]

Bohaterka serialu „Emily w Paryżu”, czyli Emily Cooper grana jest przez aktorkę Lily Jane Collins urodzoną nie jak bohatera w USA, a w Europie, a mianowicie Anglii. Aktorka ma jednak amerykańskie pochodzenie: jej matka jest bowiem Amerykanom. Dodatkowo od 7 roku życia mieszka w USA – po rozwodzie rodziców przeprowadziła się do Los Angeles. Ukończyła Harvard-Westlake School i studia dziennikarskie na Uniwersytecie Południowej Kalifornii.

Lily Jane Collins urodziła się 18 marca 1989 r. czyli w 2022 roku skończy 33 lata.

Karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 2 lat, grając w produkcji BBC „Growing Pains”. Popularność aktorską zdobyła dzięki filmowi „Zasady nie obowiązują” i serialu „Emily w Paryżu”.

Lily w życiu prywatnym również chętnie korzysta z platformy Instagram. Możemy znaleźć tam mnóstwo ujęć z sesji fotograficznych oraz pracy na planie. Serialowa Emily na jednym ze zdjęć pozuje też w wyjątkowej sukni ślubnej, z wymownym podpisem, z którego wynika, że w 2021 roku wzięła ślub ze swoją wielką miłością.

Na Instagramie znajdziemy też zdjęcia Lily z ukochanym psem.

Emily w Paryżu – córka Phila Collinsa

Nazwisko Lily Collins nie jest przypadkowe. Znana aktorka jest córką brytyjskiego piosenkarza i muzyka Phila Collinsa z drugiego małżeństwa. Lily ma też sławne rodzeństwo. Córka Phila Collinsa z pierwszego małżeństwa Joely Collins jest również aktorką, zaś brat Simon Collins muzykiem.

Emily w Paryżu. Czy będzie 3. sezon?

Na razie w grudniu 2021 roku na platformie Netflix zadebiutował 10-odcinkowy drugi sezon serialu „Emily w Paryżu”. Na razie nie ma jasnych zapowiedzi czy seria będzie kontynuowana, czy jednak skasowana i na tym przygody Emily się zakończą.

Decyzja czy będzie 3. sezon „Emily w Paryżu” zapewne zapadnie na podstawie popularności produkcji. Jeżeli kolejny sezon serialu przypadnie do gustu widzom Netflixa, doczekamy się kontynuacji. W drugim sezonie otwartych zostało wiele wątków, na których zakończenie fani serialu z pewnością będą czekać z niecierpliwością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *