Dekoder z Biedronki. Tani tuner DVB-T2 pozwala na odbiór bezpłatnych kanałów telewizyjnych

W najnowszej gazetce sklepów Biedronka znalazł się dekoder do telewizji naziemnej. Dekoder z Biedronki kosztuje tylko 69,90 zł i jest jednym z tanich sposobów przystosowania telewizora do nowego systemu odbioru telewizji naziemnej w Polsce. Warto się pospieszyć, bo promocja trwa już od kilku dni.

Dekoder z Biedronki to urządzenie marki techbite. Według specyfikacji producenta urządzenie jest zgodne z systemem DVB-T2 i kodekiem HEVC, co oznacza że będzie odbierało sygnał na wprowadzanym w Polsce nowym standardzie tv naziemnej.

Tuner z Biedronki kosztuje jedynie 69,90 zł i pozwala na odbiór kanałów w jakości Full HD. Ma też funkcję PVR czyli nagrywania oglądanej audycji (konieczne jest podłączenie dodatkowego dysku twardego).

fot. screen z gazetki Biedronki

Dekoder dostępny w Biedronce to urządzenie, które można podłączyć do starego telewizora, który nie odbiera sygnału multipleksów, które w marcu i kwietniu przeszły na system DVB-T2. Urządzenie przyda się też wszystkim mieszkańcom regionów, które będą przełączane na nowy system w maju i czerwcu.

Dekodery DVB-T2 w Biedronce w promocji dostępne są od 25 kwietnia 2022 do 11 maja 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Dekoder z Biedronki za 69 zł – czy warto?

Dekoder techbite z Biedronki to urządzenie, które powinno spełniać swoją podstawową funkcję, czyli pozwoli na odbiór sygnału telewizji naziemnej w systemie DVB-T2/HEVC na starszych telewizorach nieobsługujących nowego systemu.

Czy warto wydać 69,90 zł na dekoder z Biedronki? Jeżeli potrzebujesz dostosować swój stary telewizor do odbioru telewizji w nowym systemie i nie potrzebujesz dodatkowych funkcji typu internet, wybór urządzenia dostępnego w popularnym dyskoncie może okazać się trafiony.

W innych sklepach często trudno kupić dekodery w podobnej cenie, choć kwota 100 zł powinna wystarczyć na zakup dekodera do nowego systemu telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *