„Disco Star” i „Kilerskie Karaoke” czyli talent showy według Polo i Eska TV

Polo TV i Eska TV – muzyczne stacje nadające m.in. w pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej od października zaoferują swoim widzom dwa programy typu „talent show”. Od 1 października na antenie Polo TV zobaczymy „Disco Star”, w kolejny weekend Eska TV rozpocznie emisję „Kilerskiego Karaoke”.

Wygląda, że programy w których ludzie „z ulicy” śpiewają, a „celebryci” oceniają biją rekordy popularności. Po „Mam Talent”, „Must be the music”, „Bitwie na Głosy” i „X-Factor” emitowanych w „czołowych” stacjach przyszedł czas na mniejszych graczy!

„Disco Star” w Polo TV

Na oczach widzów Polo TV ma narodzić się nowa gwiazda polskiego disco polo. W jury „Disco Star” zasiądą gwiazdy muzyki disco: Shazza i Paweł „Master” Jasionowski oraz satyryk Grzegorz Halama. Funkcja gospodarza programu przypadła Marcinowi Millerowi, wokaliście kultowego zespołu Boys. Za kulisy zaglądać będą Edyta Folowarska i Maciej Smoliński, prezenterzy Polo TV.

Jak na prawdziwy „talent show” produkcja Polo TV składać się będzie z eliminacji, koncertów i gali finałowej. Ponadto stacja od 1 października będzie emitować krótkie „zapowiedzi” audycji. Pierwszy „pełnometrażowy” odcinek będziemy mogli zobaczyć w sobotę, 6 października o godz. 18.

„Kilerskie Karaoke” w Eska TV

W telewizyjnej wersji Eski też będą śpiewać! Karaoke w „ekstremalnych warunkach”? Chyba tego powinniśmy się spodziewać po zapowiedziach i jednym z punktów regulaminu:

Celem Programu jest zapewnienie rozrywki widzom poprzez taki dobór przez Producenta konkurencji towarzyszacych spiewaniu/ wykonywaniu utworu przez Uczestników i/lub ich zespoły, które beda utrudniały wykonanie wyznaczonego zadania.

Oczywiście i w tym programie nie mogło zabraknąć szanownego jury, w skład którego wejdą: Magdalena Schejbal i Katarzyna Kwiatkowska oraz Igor Nurczyński, dyrektor programowy Eski. „Kilerskie Karaoke” będzie można oglądać w niedziele (od 7 października) o godz. 18.

Rozśpiewany mamy naród, nie ma co…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *