Baśka Kwarc w telewizji naziemnej czyli powolny rozruch ATM Rozrywka TV

Kanał ATM Rozrywka TV po wielu miesiącach oczekiwań w końcu ruszył. Niestety niewielka grupa telewidzów ma dostęp zaledwie do przekazu testowego – wkrótce ma się to jednak zmienić! Na dobry początek ATM Rozrywka TV wyemituje internetowe seriale m.in. z popularną Panią Basią z Klatki B.

Jeszcze kilka dni temu w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej widniały dwie „czarne” a właściwie „pasiaste plamy”. Od kilku dni „łowickie pasy” w miejscu przeznaczonym dla ATM Rozrywka zastąpione zostały emisją testową kanału.  Testy ATM-u już od pewnego czasu nadawane były na platformie Cyfrowy Polsat.

Pośród testowych materiałów ATM Rozrywka znajdziemy filmiki z „żywymi” pasami ekranu testowego oraz wybrane produkcje związanej z ATM-em spółki A2 Multimedia do której należy platforma TiVi. Niestety ja jeszcze nie znajduję się w zasięgu pierwszego multipleksu więc swój wpis opieram na wiadomości kolegów z serwisu tvpolsat.info, którzy poinformowali, że ATM Rozrywka testowo nadaje odcinki internetowego serialu „Pitu-Pitu”:

Wkrótce, w późnych godzinach wieczornych na antenie mają pojawić się także odcinki seriali z „gwiazdą internetu” panią Basią: „Klatka B.” oraz „Baśka Blog”. Twórczość popularnej Baśki możecie zobaczyć poniżej:

Przytoczone tu pozycje nieco zdradzają profil stacji. Nazwa ATM Rozrywka mogła znaczyć wiele: od ambitnych sztuk teatralnych, przez powtórki „tasiemcowatych” seriali, na kolejnym muzycznym kanale kończąc. ATM to potężna firma produkcyjna, w swoim portfolio ma sporo różnego rodzaju materiałów. Jeżeli po uruchomieniu regularnej emisji produkcje typu „Baśka Blog” będą ważniejszym elementem ramówki no to trzeba przyznać, że kanał zapowiada się odważnie.

Taki rodzaj rozrywki może nie trafić do każdego, jednak może też zaskarbić nowemu kanałowi oddaną widownię. Pytanie tylko czy będziemy chcieli w telewizji oglądać to co w internecie widzieliśmy już wcześniej? A może premiery nowych odcinków seriali internetowych będziemy oglądać w ATM Rozrywka TV? Jest to jakiś sposób na zgarnięcie niezłej rzeszy odbiorców, przynajmniej na rozruszanie nowej stacji.

A Wam jak się podoba tego typu oferta programowa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *