Z Internetu do świątecznej ramówki RBL.tv

W świątecznej ramówce stacji RBL.TV (dawnej Rebel.tv) dostępnej za darmo z satelity HotBird znalazło się miejsce dla programu realizowanego przez satyryczny portal Pyta.pl nadający do tej pory w Internecie.

Właściciele RBL.TV zapowiadają, że świąteczna ramówka w ich stacji będzie „niegrzeczna”. Obok świątecznego wydania animowanego, satyrycznego talk-show „Pod Gradobiciem Pytań” 25 i 26 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć produkcję „od Pyty”.

pyta_pl

Twórcy portalu Pyta.pl znani są z charakterystycznego poczucia humoru okazywanego w postaci relacji z wydarzeń budzących kontrowersje (marsze patriotyczne, „parady równości” itp.), sond ulicznych w których padają „podchwytliwe pytania” oraz materiału po którym swoje oburzenie wyraziła ambasada Rumunii:

 

W oba dni świąteczne zaplanowano dwa wejścia antenowe dla Pyty o 12:00 oraz 18:00. Audycje realizowane przez ekipę Pyta.pl na antenie RBL.TV będą dostępne także po świętach. Premierowe odcinki będzie można oglądać w soboty o 14:00. Emisje powtórkowe dostępne będą w następujących terminach:

  • Niedziela 15:00
  • Poniedziałek 12:00
  • Wtorek 20:00
  • Środa 07:00
  • Piątek 15:00

Stacja RBL.TV dostępna jest za darmo (FTA) z satelity Hot Bird oraz w wybranych sieciach kablowych. Kanał specjalizuje się w nadawaniu programów muzycznych związanych z tematyką rockową, na antenie można też zobaczyć satyryczne filmy grupy GIT Produkcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *