Czy TTV będzie emitowało serwisy od Euronews?

Wiadomości od Euronews w TTV?

Nadająca w naziemnej telewizji cyfrowej stacja TTV się rozwija. Władze kanału ogłosiły, że pod koniec sierpnia na antenie TTV pojawi się nowa propozycja dla osób lubiących gotować. „Gotuj, bloguj!” to autorski program kulinarny, który poprowadzi para blogerów. To jednak nie koniec niespodzianek od TTV na najbliższy czas. We wrześniowej ramówce kanału pojawiła się pozycja zatytułowana „EURONEWS” – czyżbyśmy doczekali się w NTC serwisów informacyjnych od wielojęzykowego kanału informacyjnego?

Tak informację zawartą w programie telewizyjnym zinterpretował red. Grzegorz Stapiński z portalu satelitarne.tv. Niestety na stronach TTV, ani biura reklamowego TVN (reprezentującego działania marketingowe stacji) do tej pory nie został opublikowany żaden komunikat w tej sprawie. Blok nazwany „EURONEWS” równie dobrze może być autorskim programem dziennikarzy TTV dotyczącym np. wydarzeń w Europie, bądź przeglądem prasy europejskiej.

Czy TTV będzie emitowało serwisy od Euronews?
Pierwszy blok o nazwie „EURONEWS” zaplanowano na poniedziałek, 3 września, godz. 18:55. W kolejnych dniach piętnastominutowe bloki o tej samej nazwie zostaną wyemitowane o godzinach 6:00, 7:45 oraz 18:55. Wtedy na 100% przekonamy się co kryje się pod nazwą jednego z popularniejszych europejskich kanałów informacyjnych. Oby było to coś wartościowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *