„Ukryta Prawda” zawalczy z „Trudyni Sprawami” i zwolni sędzię Wesołowską?

„Ukryta Prawda” ma być odpowiedzią TVN-u na popularne polsatowskie produkcje „Trudne Sprawy”, „Dlaczego Ja” czy „Pamiętniki z Wakacji”. Nowy serial paradokumentalny ma zastąpić „pasmo programów sądowych” i to wg mnie strata!

Jak się domyślam wspomnianym przez serwis tvnfakty.pl „pasmem programów sądowych” są audycje „Sędzia Anna Maria Wesołowska” i „Sąd Rodzinny” reprezentujące gatunek „court show” czyli najprościej mówiąc serial dokumentalno-fabularny o tematyce sądowej. Niechciałbym się wypowiadać o jakości gry aktorskiej bohaterów wspomnianych produkcji, ani o dialogach. Programy te należy jednak pochwalić za to, że edukują polskie społeczeństwo w kwestiach podstaw prawa.

Według nieoficjalnego serwisu o TVN w stacji już niedługo może pojawić się serial „Ukryta Prawda” opowiadający o zawiłościach i konfliktach, które mają miejsce w polskich rodzinach. Czyli możemy się spodziewać odpowiedzi na „Dlaczego Ja” i „Trudne Sprawy” emitowane w konkurencyjnym Polsacie.

W sumie nie ma się czemu dziwić. Polsatowskie produkcje biją rekordy popularności. Jedni oglądają z przejęciem inni dla przysłowiowej „beki”, a licznik bije. Dlaczego więc TVN miałby nie spróbować?!

Jeżeli nieoficjalne informacje się potwierdzą premierowy odcinek „Ukrytej Prawdy” zobaczymy 13 lutego o godz. 16:55. Pozostaje jeszcze pytanie czy sędzia Wesołowska zostanie „zwolniona” czy „pasmo sądowe” zmieni godziny nadawania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *