„Szansa na sukces” znika z TVP2

Program na którym wychowało się muzyczne pokolenie zniknie z TVP2! Emitowana od 1993 roku Szansa na sukces bez charakterystycznego prowadzącego Wojciecha Manna nie byłaby już tą samą audycją i dobrze się stało, że nikt nie chce ciągnąc tego na siłę.

Powiedzenie „śpiewała u Manna” jest równoznaczne z występem w jednym z pierwszych (przynajmniej które pamiętam) programów typu talent show. Emitowana od 1993 roku Szansa na sukces to niedzielny program muzyczny, który przez prawie dwie dekady wyławiał gwiazdy muzyczne. Jako uczestnicy w Szansie na sukces wystąpili m.in. Justyna Steczkowska, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, Szymon Wydra, Tomek Makowiecki czy Kasia Cerekwicka.

Wielu z nich (o ile nie wszyscy) po jakimś czasie zasiadali w jurry oceniając „amatorskie” wykonania własnych utworów. Bez cienia wątpliwości Szansa na sukces była, jeszcze jest programem, który wykreował kilka muzycznych gwiazd i pozwolił im się wybić.

Niestety wszystko ma swój kres i mimo, że czasami już „latając” w niedzielę po kanałach ze znudzeniem oznajmiałem „a tu ciągle szansa” informację o zakończeniu produkcji „szansy” przyjmuję ze smutkiem.

Decyzję o zaprzestaniu „kręcenia” nowych odcinków Szansy na sukces TVP podjęło po tym jak z udziału w projekcie zrezygnował Wojciech Mann. – Uważamy, że bez udziału Pana Wojciecha Manna jako prowadzącego, program traci rację bytu. Wszystkiego zarejestrowane z Nim odcinki zostaną wyemitowane zgodnie z planem na antenie Programu 2 – czytamy w krótkim oświadczeniu centrum prasowego Telewizji Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *