Poślizg w uruchomieniu nowego kanału, TTV od 2 stycznia

Ostatnio pisałem o tym, że od startu nowego kanału telewizyjnego o nazwie TTV dzielą nas już tylko dni. Niestety okazuje się, że na start nowej stacji będziemy musieli poczekać do nowego roku!

Biuro reklamowe TVN poinformowało, że wspólne dziecko spółki Stavka i Grupy TVN wystartuje 2 stycznia 2012. Wiadomo już, że stacja będzie nosiła nazwę TTV (a nie jak wcześniej zapowiadano UTV) i w jej ramówce znajdą się przede wszystkim audycje o charakterze społeczno-interwencyjnym. Kanał skierowany ma być do osób z przedziału wiekowego 25-59 lat. Za jakość audycji mają odpowiadać m.in. ludzie, którzy zdobywali doświadczenie podczas pracy przy kanałach grupy TVN.

Kanał TTV ma być dostępny we wszystkich polskich platformach satelitarnych, u wybranych operatorów telewizji kablowej oraz w pierwszym multipleksie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej.

TTV to nie jedyny kanał z miejscem w multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej na którego start oczekujemy. Nadawania wciąż nie rozpoczął  Puls 2, który objawia się „ekranem kontrolnym” w mux-2. Oczekujemy także na start kanału ATM Rozrywka, który swoje miejsce ma w mux-1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *