Kto to jest Monika Wawrzak? Nowa bohaterka „Diabelnie boskie” w TTV

W nadchodzącym sezonie do programu „Diabelnie boskie” dołączy nowa bohaterka. Reality show emitowane na antenie TTV to opowieść o silnych kobietach, które są przeciwieństwem baśniowego „Kopciuszka”. Nowa uczestniczka, z pewnością wniesie do programu sporo energii. Sprawdź, kim jest Monika Wawrzak z „Diabelnie boskich”.

„Diabelnie boskie” to program emitowany przez TTV. Start nowego sezonu zaplanowany jest już na 1 września 2023 r. Nowe odcinki w TTV emitowane będą w każdy piątek o godz. 22:05. Co tydzień widzowie zobaczą aż dwa premierowe odcinki.

Na ekranach nadal będziemy mogli śledzić losy m.in. Izy Macudzińskiej-Borowiak, Katarzyny „Laluny” Lirsz, Julii von Stein, Alex Morzyńskiej oraz Kariny Lundmark. Uczestniczki łączy to, że są twardo stąpającymi po ziemi kobietami, które uwielbiają być w centrum wydarzeń i samemu decydować o wszystkim. Hasłem przewodnim programu „Diabelnie boskie” jest to, że uczestniczki nie idą do nieba – idą tam gdzie chcą.

Monika Wawrzak. Kto to jest?

fot. TTV

W nowym sezonie do programu „Diabelnie boskie” na TTV dołączy Monika Wawrzak. Nowa bohaterka to spełniona kobieta biznesu, która czuje, że ma jeszcze sporo do zrobienia w swoim życiu osobistym. Doskonale realizuje się w swojej pracy, ba przez niektórych jest określana nawet pracoholiczką i perfekcjonistką. Monika Wawrzak swoje życie zawodowe łączy z samotnym wychowywaniem syna. Poprzez udział w programie nowa bohaterka show TTV ma nieco zwolnić i wreszcie móc postawić na siebie. Inspiracją do jej duchowej przemiany są jej niedawne okrągłe urodziny.

Monika Wawrzak – wiek

Ile lat ma Monika Wawrzak? Informacja ta nigdzie nie została podana wprost. Możemy jednak oszacować wiek nowej „Diabelnie boskiej”. Ujawnione został już, że ma ona syna Filipa, który ma 28 lat. Dodając do tego informację, że nowa bohaterka programu zdecydowała się coś zmienić w swoim życiu z okazji przełomowych okrągłych urodzin (zakładając, że urodziła syna po 20-tce), możemy oszacować że Monika Wawrzak ma ok. 50 lat. Zaznaczamy jednak, że nie jest to oficjalna informacja, a jedynie próba oszacowania wieku na podstawie znanych powszechnie informacji na temat wieku jej syna oraz tego, że w ostatnim czasie obchodziła okrągłe urodziny.

Monikę Wawrzak po raz pierwszy w programie „Diabelnie boskie” w TTV zobaczymy już z początkiem nowego sezonu czyli 1 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *