Więzień Miłości. Aktorki z serialu Więzień Miłości są bardzo aktywne na Instagramie

Aktorki z serialu „Więzień Miłości” prywatnie. Zehra, Ayse i Sabah pokazują swoje życie na Instagramie

Aktorki z serialu „Więzień Miłości” to nie tylko utalentowane, ale też i niezwykle piękne kobiety. Serialowe Zehra, Ayse i Sabah to zapalone instagramerki, które w sieci chętnie dzielą się swoimi prywatnymi zdjęciami. Prywatny wizerunek aktorek z tureckiego serialu często znacznie odbiega od charakteru granych przez nie postaci.

Emitowany na antenie polskiej publicznej stacji telewizyjnej TVP2 serial „Więzień Miłości” to popularny popołudniowy serial. Produkcja telewizyjna z Turcji przyciąga przed ekrany tysiące Polaków, którzy śledzą losy wpływowego biznesmena Omera i poznanej przez niego dziewczyny z prowincji Zehry, których połączyła miłość.

Aktorki z serialu Więzień Miłości są bardzo aktywne na Instagramie
Zehra i Omer z serialu „Więźień Miłości” źródło: vod.tvp.pl

W serialu „Więzień Miłości” obok głównych bohaterów można zobaczyć cały szereg postaci granych przez charakterystycznych aktorów. Tureckie gwiazdy seriali są podziwiane przez wiele osób. Do najpiękniejszych kobiet występujących w serialu z pewnością obok Zehry możemy zaliczyć serialowe Aishe oraz Sabah.

Wszystkie trzy aktorki z „Więźnia Miłości” chętnie dzielą się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Można na nich zobaczyć, jak prezentują się poza serialową kamerą.

Prywatne zdjęcia Zehry, aktorki z serialu Więzień Miłości

Główna bohaterka serialu Zehra to w rzeczywistości Hazal Subaşı. Odtwórczyni roli Zehry to nie tylko wzięta turecka aktorka, ale też modelka, która startowała w wyborach miss tego kraju. Hazal Subasi urodziła się w Izmirze w 1996 roku czyli obecnie ma 24 lata. Serialowa Zehra nie jest zbyt wysoka, jak na modelkę – według informacji dostępnych w internecie ma jedynie 1,66 metra wzrostu.

Hazal jest za to niezwykle popularna na Instagramie. Jej konto śledzi ponad 700 tys. osób z całego świata. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. W sieci możemy znaleźć zdjęcia serialowej Zehry, ale też liczne prywatne zdjęcia gwiazdy „Więźnia Miłości”. Ostatnio nawet w związku z panującą na świecie epidemią koronawiursa odtwórczyni roli Zehry Karavangolu opublikowała swoje zdjęcie w maseczce.

https://www.instagram.com/p/CAiMArZJ2MD/

Na społecznościowym profilu Hazal Subasi nie brakuje też fotografii, ja których ze zwierzętami, czy z licznych wycieczek.

Ayse z „Więźnia Miłości”, jak wygląda na prawdę

Siostra wielkiego serialowego Omera Karavangolu czyli Ayse z serialu „Więzień Miłości” to kolejna piękna aktorka, którą można oglądać w tureckim serialu. W postać tą wciela się Yaprak Durmaz. To popularna turecka aktorka. Urodziła się w 1988 roku, czyli dziś ma 32 lata. Jako aktorka debiutowała już 8 lat temu.

Yaprak Durmaz to niezwykle zapalona instagramerka. Jej konto śledzi ponad 100 tys. użytkowników. Można na nim zobaczyć serialową Ayse w trakcie wycieczek, a także w przeróżnych stylizacjach modowych.

https://www.instagram.com/p/B7baJm3AB_7/
View this post on Instagram

A post shared by Yaprak Durmaz (@yaprakdurmaz) on

Kim jest Sabah z serialu „Więzień Miłości”?

Serialowa Sabah, która w „Więźniu Miłości” pojawiła się dopiero w drugim sezonie, to aktorka Hande Cömertler. Choć w serialu Sabah nie przywiązuje specjalnie uwagi do kwestii swojego ubioru, zakładając często chłopięce, nieco niechlujne ciuchy, w życiu prywatnym wie, jak pokazać swoją kobiecość i kusić zalotnym spojrzeniem.

https://www.instagram.com/p/B2Wwn_IhCF_/

Hande Cömertler, która zdobyła serca widzów jako Sabach z serialu „Więzień Miłości” jest równolatką swojej serialowej przyjaciółki Zehry czyli ma 24 lata. Według informacji z tureckich serwisów filmowych jest absolwentką studiów na kierunku język angielski, a rola w „Więźniu…” była jedną z jej pierwszych tak dużych ról filmowych.

View this post on Instagram

A post shared by Hande Cömertler (@handecomertler) on

Serialowa Sabah nie jest aż tak aktywną instagramerką, jak jej przyjaciółka Zehra, jednak jej profil śledzi już prawie 20 tys. osób, a każe zdjęcie zdobywa tysiące serduszek.

„Więzień Miłości”. Serial w TVP2

Więzień Miłości to serial produkcji tureckiej emitowany na antenie TVP2 (kanał dostępny za darmo w ramach MUX-3). Pojedynczy odcinek trwa średnio 45-60 minut (w Polsce emisja jest skrócona do 45 minut).

Pierwszy odcinek serialu pod oryginalnym tytułem „Adini Sen Koy” (co bezpośrednio tłumaczy się jako “Nazwij to”) wyemitowano tureckiej publicznej stacji TRT 1 – 16 września 2016 roku. W Polsce ten sam odcinek można było zobaczyć w lutym 2019. Do tej pory w Turcji nagrano 399 odcinków serialu “Więzień Miłości”, które są podzielone na 3 sezony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *