wośp 2020 na żywo

28. WOŚP 2020 na żywo. Gdzie transmisja live? [LIVE]

12 stycznia 2020 w Polsce odbywa się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. WOŚP 2020 w tym roku pokazuje TVN. W telewizji zobaczymy jednak tylko wybrane łączenia ze sztabami. Pełna transmisja WOŚP 2020 dostępna jest jednak w Internecie.

Odbywający się dziś finał WOŚP to już 28. edycja imprezy na której czele stoi Jurek Owsiak. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie już zbiera pieniądze na leczenie dzieci. Cel tegorocznej zbiórki został określony przez organizatorów jako: „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.

Z pieniędzy zebranych do puszek WOŚP w tym roku zakupiony ma zostać m.in. sprzęt i wyposażenie dla szpitali leczących dzieci. Pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można przekazywać bezpośrednio wolontariuszom WOŚP do specjalnych puszek, jak i przez Internet. Z tej okazji organizowanych jest wiele aukcji charytatywnych WOŚP.

Podobnie, jak w zeszłym roku, w tym WOŚP nie jest transmitowany przez TVP. Telewizja Polska jeszcze kilka lat temu przeprowadzała bogate transmisje z finałów WOŚP, jednak konflikt między władzami TVP i organizatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa i telewizja publiczna wycofała się z transmitowania na żywo WOŚP.

WOŚP 2020 - transmisja na żywo. Gdzie oglądać 28. finał WOŚP w telewizji

Po zrezygnowaniu przez TVP z transmisji WOŚP, patronat telewizyjny nad wydarzeniem przejęły kanały telewizyjne grupy TVN. W trakcie 28. finału WOŚP na antenach TVN, TVN24 i TTV będzie można zobaczyć wybrane łączenia z Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Sosnowca, Suwałk, Międzychodu i Wisły. O godzinie 20:00 „Światełko do nieba” mamy zobaczyć też na TVN.

Transmisja z WOŚP 2020 na żywo w Internecie

Transmisję na żywo z 28. finału WOŚP 2020 można oglądać przez cały dzień na oficjalnym kanale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Youtube. Transmisja będzie zawierać zarówno tzw. łączenia live z telewizją, jak i specjalne materiały dostępne tylko w Internecie. Głównym elementem transmisji telewizyjnej będzie studio WOŚP, które mieści się przy pl. Teatralnym w Warszawie.

Transmisja WOŚP 2020 na żywo dostępna jest m.in. poniżej:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Polsce działa od 28 lat. Najbardziej rozpoznawalną działalności fundacji są finały WOŚP, które odbywają się w styczniu. W ich trakcie zbierane są pieniądze na pomoc potrzebującym, głównie dzieciom. Finałom WOŚP towarzyszą liczne imprezy i atrakcje organizowane w różnych polskich miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *