Nowy rosyjski serial w TVP. 8 czerwca startuje „Cena Wolności”

Po serialach tureckich, przyszła czas na rosyjski serial w TVP. „Cena Wolności” zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej już 8 czerwca. Serial historyczny opowiadający historię, której główną bohaterką jest Polina Lebiediewa zobaczymy na antenie TVP1.

W pierwszym odcinku serialu Cena Wolności na TVP1 widzowie poznają głównych bohaterów. Piękna i majętna Polina wybierze się na bal zorganizowany przez księcia. Ma tam znaleźć kandydata na męża, którym z początku będzie syn generała. Ten jednak niespodziewanie zniknie, a w jego miejscu na balu pojawi się Siergiej, utracjusz proszący swojego krewnego o pomoc w spłacie zrobionych do tej pory długów.

Cena Wolności – rosyjski serial w TVP

Serial Cena Wolności w reżyserii Dmitrija Czerkasowa to rosyjski melodramat historyczny. Opowieść pełna jest zwrotów akcji i romantycznych uniesień. Serial „Cena Wolności” to historia Poliny Lebiediewej. Młoda dziewczyna żyje w bogactwie w majątku i jest podziwiana przez młodych chłopców z okolicy. Dziewczyna ma znaleźć męża na balu u księcia. Okazuje się jednak, że bohaterka zamiast znaleźć sobie bogatego męża ze swojej sfery, zapoznaje się z Siergiejem, bratankiem księcia, niezbyt szanowanym w wyższych sferach.

Serial został wyprodukowany w 2018 roku.

Cena Wolności – aktorzy

W rolę głównej bohaterki Poliny Lebiediewej wciela się Tatiana Babienkowa (Татьяна Бабенкова). 28-letnai aktorka filmowa i teatralna z Woroneża stała się popularna dzięki rosyjskiemu serialowi „Policjant z Rublevki”

https://www.instagram.com/p/Bm_QDTpHts0/
View this post on Instagram

@legio.felix

A post shared by Tanya Babenkova (@tanyababenkova) on

https://www.instagram.com/p/BgEHBaiFVqs/

W głównej roli meskiej Sergieja, bratanka księia Gołowina, zagra Oleg Mazurow (олег мазуров) – 42-letni popularny aktor rosyjski. Z kolei w roli rosyjskiego księcia Gołowina z serialu zobaczymy 56-letnie Władisława Wietrowa (владислав ветров).

Ile odcinków ma serial „Cena Wolności”?

Telewizja Polska zakupiła całą serię serialu „Cena Wolności” Na antenie TVP1 będzie można zobaczyć wszystkie 18 odcinków rosyjskiej serii kostiumowej. Emisja pierwszego odcinka zapowiadana jest na poniedziałek, 8 czerwca.

Cena Wolności - nowy rosyjski serial w TVP
fot. mat. prasowe TVP

Cenę Wolności będzie można oglądać od poniedziałku do środy oraz w piątki i soboty od 20:35 na antenie TVP 1 (dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej praktycznie w całym kraju, w jakości HD na multipleskie MUX-3).

„Cena Wolności” to kolejna już rosyjska produkcja na antenie Telewizji Polskiej. Nie tak dawno widzowie z Polski mogli oglądać w telewizji publicznej inny historyczny serial z Rosji „Zniewolona”. Cieszył się on sporą popularnością wśród polskich widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *