XXI finał WOŚP w TV

Już w najbliższą niedzielę po raz dwudziesty pierwszy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztaby WOŚP kierowane przez Jurka Owsiaka na terenie całej Polski będą zbierać pieniądze „na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną dla seniorów”. Relacje z miejsc w których będzie grała orkiestra będziemy mogli zobaczyć w TVP2, TVP2 HD i TVP Polonia.

Telewizyjna „dwójka” planuje poświęcić na relacjonowanie tegorocznej imprezy aż 5 godzin. Pierwsze „wejście” w TVP 2 będziemy mogli zobaczyć już o 9:00. Kolejnych „meldunków” o tym jak bawią się i kwestują uczestnicy WOŚP na antenie „dwójki” możemy spodziewać się o godzinach 10.25, 13.10, 15.15, 17.20, 19.35 i 22.05. Wybrane relacje będą również emitowane w TVP Polonia oraz na stronach internetowych Telewizji Polskiej.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Ponadto sporo miejsca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy poświęcą „Pytanie na Śniadanie” oraz „Panorama”. Regularnych doniesień możemy spodziewać się także w TVP Info, podobne relacje zapewne będzie można obejrzeć w płatnych kanałach informacyjnych. Podczas telewizyjnych „wejść” pokazane zostaną zarówno relacje z warszawskiego studia, jak i ze scen usytuowanych na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *