Ipla wprowadza transmisje sportowe live na telewizory ze Smart TV!

Telewizja internetowa Ipla wprowadziła przełomową usługę dla posiadaczy urządzeń z funkcją Smart TV. Posiadacze „telewizorów z internetem” od teraz będą mięli dostęp do transmisji sportowych „na żywo” nadawanych przez Iplę.

Dotychczas dostęp do transmisji sportowych na platformie Ipla był możliwy jedynie przy pomocy aplikacji zainstalowanej w komputerze z systemem Windows. Od dziś posiadacze pakietu iplaSPORT LIVE będą mogli oglądać emocjonujące wydarzenia sportowe na swoich telewizorach Smart TV.

W ramach pakietu sportowego telewizji Ipla nadawane są mecze piłkarskiej Ligi Europejskiej oraz lig krajowych (w tym polskiej T-Mobile Ekstraklasy). Ipla transmituje także mecze polskich siatkarzy i siatkarek, a także walki bokserskie, gale KSW oraz wybrane mecze tenisowe.

Dodatkowo właściciele telewizorów marki LG przez pierwsze trzy miesiące będą mięli zapewniony darmowy dostęp do funkcji iplaSPORT. Aplikacja Ipla dostępna jest także w telewizorach marek Samsung, Sony, Philips, Panasonic oraz w wybranych modelach odtwarzaczy Blu-ray, kina domowego czy konsolach do gier PlayStation.

W najbliższym czasie oferta transmisji „na żywo” ma zostać uzupełniona o kolejne kategorie tematyczne. Być może doczekamy się czasów w których platforma internetowa z powodzeniem będzie konkurowała z platformami satelitarnymi?

Jeden komentarz do “Ipla wprowadza transmisje sportowe live na telewizory ze Smart TV!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *