Ezo TV w TTV czyli ezoteryka w naziemnej telewizji cyfrowej

Portal Media2 informuje, że pasmo ezoteryczne Ezo TV zwiększa swój zasięg. Porady wróżek, tarocistów i innych speców od przepowiadania przyszłości zagoszczą na pierwszym multipleksie bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej. Pasmo Ezo TV będzie emitowany w godzinach nocnych na TTV.

Na antenie „TTV – Twoja Telewizja” w godzinach od 1:00 do 4:00 będzie można zobaczyć: Joannę Gulweig, Evę Budgusaim, Tarocistkę Beatę, Akimę, Merkurję, Sylwestra Chordeckiego oraz Wróżbitę Zefira – osoby zajmujące się „magią”. Program oczywiście będzie nadawany na żywo i będzie miał charakter interaktywny – porady będą udzielane widzom, którzy dodzwonią się do studia.

Pasmo Ezo TV od jakiegoś czasu dostępne jest w stacji iTV, niebawem pojawi się także w stacji Kino Polska.

Na antenie TTV (można oglądać przy pomocy zwykłej anteny dachowej) zabraknie chyba najpopularniejszej gwiazdy Ezo TV czyli charyzmatycznego Wróżbity Macieja, jego porady są również dostępne za pośrednictwem telewizji naziemnej. Wróżbita Maciej jest jednym z prowadzących nocny programu „Arkany Magii” emitowany przez TVN oraz TVN7.

Jeden komentarz do “Ezo TV w TTV czyli ezoteryka w naziemnej telewizji cyfrowej”

  1. Od kiedy zostanie wznowiony program EZo Tv w godzinach wieczornych np. od 21.oo Wielka szkoda ,że został zawieszony , a widzowie zawiedzeni. Pozdrawiam.Nadzieja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *