Serial Osiecka w TVP. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Osiecka w TVP. Gdzie oglądać poprzednie odcinki?

W niedzielę, 10 stycznia TVP 1 wyemitowała już 8 odcinek serialu Osiecka. Osoby, które pierwszy raz spotkały się z produkcją poświęconą Agnieszce Osieckiej, wciąż mogą oglądać poprzednie odcinki. Gdzie powtórki serialu „Osiecka”? Skąd za darmo i legalnie można pobrać Osiecką z TVP?

Serial „Osiecka” to opowieść o kultowej polskiej artystce, jaką była Agnieszka Osiecka. Teksty jej piosenek znane są wielu pokoleniom. Serial TVP opowiada o historii Osieckiej, czasach jej edukacji i życiu w komunizmie. W serialu poświęconym Agnieszce Osieckiej nie brakuje też wątków humorystycznych, przez co produkcja TVP od razu zyskała sympatię wielu widzów.

W serialową Agnieszkę Osiecką wcieliły się aktorki Eliza Recymbel i Magdalena Popławska. Zmieniały się one w zależności od lat życia bohaterki.

fot. materiały TVP

Pomysłodawczynią serialu jest Joanna Ochnik. Reżyserią serialu zajęli się Robert Gliński i Michał Rosa, a za scenariusz odpowiada zespół: Maciej Karpiński, Maciej Wojtyszko, Henryka Królikowska oraz Robert Gliński.

Gdzie kręcony był serial Osiecka?

Telewizja Polska informuje, że zdjęcia do serialu emitowanego na przełomie 2020/2021 roku w TVP 1 rozpoczęły się w lipcu 2019 roku w Warszawie. Część zdjęć do serialu kręcona była także w Łodzi. Na ekranie można zobaczyć też inne regiony Polski. Wiadomo, że ekipa serialu „Osiecka” zjawiła się na pomorzu m.in. w Sopocie.

Serial Osiecka. Ile będzie odcinków?

Emisja serialu Osiecka w TVP 1 rozpoczęła się w Boże Narodzenie 2020. W sumie, w ramach pierwszej serii serialu nakręcono 13 odcinków. Od świąt są one emitowane co niedzielę o godz. 20:15. Zgodnie z tym tempem ostatni odcinek powinien być wyemitowany w drugą niedzielę lutego, czyli w Walentynki, 14 lutego.

Serial Osiecka w TVP. Gdzie oglądać poprzednie odcinki?

Dla tych, którzy nie mogli oglądać serialu od początku albo przegapili niektóre odcinki „Osieckiej” mamy dobrą wiadomość. Powtórki serialu dostępne są w serwisie TVP VOD. To darmowa i legalna platforma, na której bezpłatnie można oglądać wszystkie odcinki serialu „Osiecka”, które zostały już wyemitowane w telewizji.

Aby oglądać powtórki „Osieckiej” wystarczy zainstalować na telewizorze z funkcją Smart TV aplikację TVP VOD i wyszukać serial po tytule. Powtórki serialu TVP można też oglądać na smartfonach, a także na komputerze, bezpośrednio z przeglądarki internetowej na stronie tvp.pl/vod.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.