Mnogość powtórek w Polsacie, TV6 i ATM Rozrywka

Przeglądam sobie powakacyjne plany kanałów powiązanych z Zygmuntem Solorzem-Żakiem i nasuwa mi się jedna myśl. Tej jesieni w naziemnych kanałach „grupy Solorza” powtórka będzie gonić powtórkę. „Rodzina zastępcza”,  „Świat wegług Kiepskich”, „Fala Zbrodni”, „Big Brother” i „Pierwsza Miłość” z dnia poprzedniego – m.in. te tytuły zobaczymy w Polsacie, TV6 i ATM Rozrywka.

Polsat

Główny kanał Polsatu pasmo powtórkowe zaprezentuje w dni powszednie w godzinach porannych. Do śniadania Polsat nie zaserwuje nam kolejnego „programu śniadaniowego”, w zamian będziemy mogli obejrzeć:

  • 08:55 – Rodzina Zastępcza(od 1 odc.)
  • 09:25 – I kto tu rządzi?(od 1 odc.)
  • 10:30 – Świat według Kiepskich (od 276 odc.)
  • 11:00 – Dlaczego ja? (od 1 odc.)
  • 12:00 – Hotel 52 (od 1 odc.)

ATM Rozrywka

Znajdujący się na „pierwszym multipleksie” kanał ATM Rozrywka słynący przede wszystkim z powtórek starych seriali i teleturniejów Polsatu zbytnio się nie zmieni. Ramówkę uzupełnią seriale sensacyjne:

  • Fala Zbrodni (dni powszednie, 21:00)
  • Skorumpowani (sobota, 21:00)
  • Ekipa (niedziela, 21:00)

Do menu dołączy też jeden ze „świeższych odgrzewanych kotletów” czyli codzienna powtórka Pierwszej Miłości. Polsatowski „tasiemiec” będzie emitowany w ATMie o godz. 16:30 z jednodniowym poślizgiem (tzn. np. w środę zostanie wyemitowany odcinek wtorkowy).

Wymienione wyżej pozycje będzie można także obejrzeć w godzinach nocnych na Polsacie 2 (w kablówkach i na satelicie) – ta oferta skierowana jest do Polaków zza oceanu.

TV6

No i na koniec jeszcze jeden kanał bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej, który znany jest z tego, że obfituje w powtórki (z „Czwórki”). Tym razem w TV6 zobaczymy powtórki programów: „Zakazane Uczucie”, „Dekoratornia”, „Selekcja”, „Big Brother 4.1”. W „Szóstce” emitowane będą także premierowe odcinki audycji „Mała Czarna” (powtórki będą dostępne w TV4), stacja ma także wyemitować „pasmo dokumentalne” oraz amerykańskie wersje Idola i Mam Talent, a także porcję kreskówek.

źródło informacji: tvpolsat.info

Jak dla mnie raczej bez zmian na lepsze. A jak Wy oceniacie powakacyjną ramówkę tych kanałów?