Mecz Polska-Arabia Saudyjska. Gdzie oglądać w Internecie? Gdzie najlepsza jakość? [26.11.2022]

Już we sobotę, 26 listopada o godz. 14:00 Polacy zagrają kolejny mecz na Mundialu w Katarze. Gdzie oglądać mecz Polska-Arabia Saudyjska na żywo w Internecie? Na którym kanale mecz będzie w najlepszej jakości?

Reprezentacja Polski na tegorocznym Mundialu zadebiutowała remisem z Meksykiem. Po zaskakującym wyniku spotkania Argentyna – Arabia Saudyjska 1:2, mecz Polski z Arabią się jeszcze ważniejszym dla polskich kibiców, bo już nie można spodziewać się łatwiej gry.

Mecz Polska – Arabia Saudyjska w Katarze rozpocznie się o godz. 12:00 czasu polskiego. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w bezpłatnych kanałach Telewizji Polskiej oraz w Internecie. Sprawdź, gdzie najlepiej oglądać mecz Polska – Arabia Saudyjska.

Gdzie oglądać Polska – Arabia Saudyjska na żywo w Internecie?

Oficjalnym dysponentem praw do pokazywania meczów Mistrzostw Świata w Katarze na terenie Polski jest telewizja Polska. W Internecie transmisję można będzie oglądać za darmo na stronie sport.tvp.pl.

Transmisja meczu Polska – Arabia Saudyjska w Internecie na stronach TVP nadawana jest w bardzo dobrej jakości Full HD z profesjonalnym komentarzem.

Polska – Arabia Saudyjska. Na jakim kanale będzie mecz w telewizji?

Mecz Polska – Arabia Saudyjska na żywo oglądać będzie można w trzech kanałach Telewizji Polskiej: TVP 1, TVP Sport oraz TVP 4K.

Mecze piłki nożnej w TVP Sport HD

Gdzie najlepsza jakość transmisji Polska – Arabia Saudyjska?

Najlepszą jakość transmisji powinien zapewnić uruchomiony specjalnie na mistrzostwa świata kanał TVP 4K. Jest on dostępny bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dostęp do stacji mają też abonenci wybranych płatnych pakietów telewizji kablowych i platform satelitarnych.

Niestety podczas ceremonii otwarcia kanał TVP 4K miał mały falstart, widzowie narzekali m.in. na problemy z dźwiękiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *