Królowa Piękności. Nowy rosyjski serial w TVP2

Królowa Piękności. Od 4.01.2021 nowy rosyjski serial w TVP 2 [GODZINA, ODCINKI, ZDJĘCIA AKTORKI]

Już nie tylko tureckie, ale i seriale rosyjskie w TVP stają się stałym elementem ramówki. 4 grudnia 2021 na antenie TVP 2 zadebiutuje „Królowa piękności”. Nowy rosyjski serial w TVP to melodramat osadzony w 1961 roku. Opowiada historię rosyjskiej modelki, która ucieka ze wsi i marzy o karierze w Paryżu.

Królowa Piękności, czyli nowy rosyjski serial w TVP 2 ma zadebiutować 4 stycznia 2021 o 20:55. Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, jednak w czwartek 7 stycznia nastąpi zmiana godziny nadawania na 21:50. Kanał oczywiście można oglądać bezpłatnie w ramach MUX-3 w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej, a także u wszystkich operatorów płatnej telewizji w Polsce.

To już kolejna rosyjska propozycja serialowa w Telewizji Polskiej. Wśród widzów TVP sympatią cieszą się zagraniczne seriale, które pojawiają się w ramówkach, w tym seriale tureckie oraz rosyjskie. Ostatnio propozycją, która zebrała sporą rzeszę fanów, był serial „Kozacka Miłość”.

Królowa Piękności – liczba odcinków

Serial Królowa Piękności pochodzi z 2015 roku. W ramach pierwszego sezonu rosyjskiego serialu, który od 4 stycznia będzie emitowany na antenie TVP 2 nakręconych zostało 12 odcinków. Jeden odcinek trwa średnio 45 minut.

Królowa Piękności. O czym jest nowy rosyjski serial w TVP?

Królowa Piękności to historia tetro osadzona w 1961 roku. Akcja serialu rozpoczyna się w małej wsi, gdzie mieszka rodzina Panowów. Głowna bohaterka Katia Panova nie jest zainteresowana zalotami okolicznych chłopców, bo wierzy, że może wyrwać się z rodzinnej wsi. Bardziej od mieszkania na rosyjskiej wsi i szukania męża interesuje ją kariera modelki. Katia marzy o tym, by pracować w Paryżu, gdzie chce zostać modelką.

Królowa Piękności. Nowy rosyjski serial w TVP2

Piękna córka Katia jest powodem niezgody między rodzicami. Po kolejnej kłótni w domu, młoda dziewczyna postanawia odpuścić dom rodzinny i wyjechać do Moskwy. Tam bierze udział w pierwszym pokazie mody, i dostaje propozycję wyjazdu do upragnionego Paryża. W międzyczasie Katia zachodzi w ciążę. Jako że dziecko mogło by stanąć na drodze jej kariery, decyduje się na aborcję. Mimo wszystko kariera Katii nieco się komplikuje.

Ekaterina z „Królowej Piękności”. Co to za aktorka? ZOBACZ ZDJĘCIA!

W roli głównej Ekateriny Panovej zobaczymy Karinę Andolenko. Aktorka urodziła się w 1987 roku w Charkowie na terenie ówczesnego ZSRR (obecnie jest to teren Ukrainy). Karina Andolenko wystąpiła w wielu rosyjskich serialach m.in. Zolotaya orda, Po tobie czy Nepridumannaya zhizn. Jest też obecna na Instagramie, gdzie można zobaczyć prywatne zdjęcia pięknej rosyjskiej aktorki z serialu „Królowa Piękności”.

Pozostałe główne role w serialu zagali Paweł Priluczny (serialowy Feliks) oraz Anastasia Zadorożnaja (Marianna).

TVP to niejedyny nadawca, który stawia na produkcje ze wschodu. Dobre rosyjskie seriale obejrzymy na Netflixie. W przeciwieństwie do tych emitowanych w TVP nie są to melodramaty historyczne, a porządne kino Sc-Fi oraz kryminalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *