Koniec losowania Lotto na TVP Info. „Studio Lotto” przenosi się na inny kanał

Tylko do 18 czerwca będzie można oglądać losowania Lotto na TVP Info. Program na który codziennie czekają tysiące Polaków wierzących w uśmiech losu przenosi się do innego kanału. Zmieni się też godzina losowań.

Studio Lotto to nazwa transmisji z losowania liczb w grach liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy. Od 1973 losowanie Totolotka można oglądać w telewizji. Najpierw były one transmitowane przez pierwszy kanał Telewizji Polskiej, w 1991 roku przeniosły się do „dwójki”, a w latach 1996 – 2009 losowanie Lotto można było śledzić w Polsacie.

fot. mat. prasowe Lotto

Od 2 stycznia 2010 r. Studio Lotto powróciło do telewizji publicznej. Losowanie Lotto na TVP Info po ponad dziesięciu zostanie zakończone. Ostatnia audycja zaplanowana jest na 17 czerwca.

Nie ma losowania Lotto na TVP Info

Od 18 czerwca 2020 r. losowania gier i loterii Lotto będą emitowane na kanale TVP3. To regionalna stacja, zazwyczaj opatrzona nazwą miasta, w którym znajduje się ośrodek telewizyjny TVP.

Jak oglądać losowanie Lotto na TVP3?

Regionalna TVP3, na której od teraz będą odbywać się losowania Lotto dostępna jest na terenie całej Polski w ramach trzeciego multipleksu MUX-3. Zasięg tego multipleksu wynosi ponad 98% populacji kraju. Kanał TVP3 znajduje się na tym samym multipleksie, co TVP Info, więc jeżeli odbieraliśmy ten kanał z telewizji naziemnej, to nie powinniśmy mieć problemu z odbiorem nowego kanału na którym będą odbywać się losowania.

TVP3 dostępna jest też praktycznie we wszystkich sieciach kablowych i na platformach cyfrowych. Kanał regionalny TVP, na którym będzie transmitowane Studio Lotto można też oglądać na platformie TVP Stream.

Losowania Lotto można też oglądać na profilach Totalizatora Sportowego na Facebooku i Youtube.

Nowa godzina losowania Lotto w TVP3

Wraz ze zmianą kanału na którym nadawane będzie Studio Lotto, zmienia się też godzina losowań Totolotka. Od 18 czerwca losowania Lotto będzie można oglądać o godzinie 21:50 czyli o 10 minut później niż odbywały się losowania Lotto na TVP Info (Lotto wydłuży też czas przyjmowania zakładów w punktach o 10 minut – zakłady będzie można wysyłać do 21:40).

Nie ma losowania Lotto w TVP INFO. Studio Lotto na nowym kanale TVP

Bez zmian pozostaje kadra prowadzących, którzy dokonują wieczornego losowania Lotto. Będą to: Agata Jasińska, Mateusz Kaczmarek, Marcin Mańka, Renata Molenda, Conrado Moreno i Maria Zwierzyńska.

W trakcie transmitowanych w TVP3 losowań Lotto, na żywo poznamy wyniki takich gier jak: Lotto i Lotto Plus, Ekstra Pensji i Ekstra Premii, Mini Lotto, Multi Multi, Kaskady oraz Super Szansy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *