Dekoder DVB-T2 w Kauflandzie. Świetna promocja na tuner do „nowej” telewizji naziemnej [21.05.2022]

W maju kolejne regiony Polski zostaną przełączone na nowy system nadawania telewizji naziemnej DVB-T2. Dla wielu Polaków wiąże się to z koniecznością zakupienia dodatkowego dekodera, który umożliwi odbiór telewizji w nowym systemie nadawania. Tym razem z pomocą przychodzi sieć sklepów Kaufland, która ma obecnie w ofercie bardzo tani dekoder, który przystosuje stary telewizor do odbioru nowego sygnału tv.

Od marca do czerwca w Polsce trwa proces przestawiania nadajników na system odbioru telewizji DVB-T2. Widzowie dzięki temu zyskają swoje ulubione darmowe kanały telewizyjne w lepszej jakości. Zmiany dotyczą na razie jedynie kanałów komercyjnych (m.in. Polsat, TVN, TV4, Puls, Trwam, Eska, Polo TV i inne).

Posiadacze nowych telewizorów (dostosowanych do odbioru telewizji w systemie DVB-T2/HEVC) po przełączeniu systemu w ich regionie (tu sprawdzisz, jakie regiony przestrajają się 23 maja) muszą jedynie uruchomić ponowne wyszukiwanie kanałów. Jeżeli jednak mamy nieco starszy telewizor, konieczne będzie dokupienie do niego dodatkowej przystawki.

Rząd wyliczył, że urządzenie takie kosztuje ok. 100 zł – takie dofinansowanie mogą dostać gospodarstwa domowe, których nie stać na zakup dekodera z władnych pieniędzy. Zazwyczaj jest to kwota wystarczająca na zakup urządzenia umożliwiającego odbiór darmowej telewizji naziemnej w nowym systemie.

Dobra promocja na DVB-T2: Dekoder Kauflandu za 69,99 zł

W ofercie ważnej do 25 maja sieć sklepów Kaufland przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną promocję na dekoder DVB-T2 marki Esperanza. Dekoder do telewizji naziemnej z Kauflanda to urządzenie spełniające wymagania systemu DVB-T2/HEVC, co oznacza że podłączenie go do starszego telewizora pozwoli na dalszy odbiór bezpłatnych kanałów telewizyjnych.

źródło: Kaufland.pl

Dekoder Esperanza dostępny w sklepach Kaufland to urządzenie, które możemy podłączyć do telewizora zarówno wytykiem HDMI, jak i SCART popularnie znanym jako eurozłącze. To dobra wiadomość dla posiadaczy telewizorów ze starym prostokątnym dużym wtykiem.

Czy warto kupić dekoder z Kaufand za 69,99 zł? Uważam, że tak. Cena poniżej 70 zł za tego typu urządzenie wydaje się niezwykle atrakcyjna. Firma Esperanza to popularny producent, który słynie z produkcji niedrogiego sprzętu o nie najgorszej jakości. Dlatego, jeżeli ktoś ma potrzebę zakupu dekodera DVB-T2 bo znajduje się w regionie przechodzącym właśnie zmianę systemu nadawania, to jest to rozsądna propozycja.

Promocja na dekoder z Kauflanda trwa od 19 do 25 maja 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *