TVN HD. Jak odbierać?

Będą nowe odcinki BrzydUli! Serial wraca do TVN

Jeszcze w czerwcu ma paść pierwszy klaps na planie nowego sezonu serialu BrzydUla. Serial wraca do TVN po 11 latach przerwy. W swoje role wcielą się znów Julia Kamińska, Filip Bobek i Małgorzata Socha.

Telewizja TVN oficjalne potwierdziła, że będą nowe odcinki BrzydUli. Kręcenie serialu zakończyło się 11 lat temu. Opowieść o tytułowej brzyduli Uli pojawiła się na antenie TVN w 2008 roku. Finał drugiego sezonu miał miejsce 22 grudnia 2009 rok. Wtedy serial przyciągał przed ekrany telewizorów średnio ponad 3,5 mln widzów.

Polska BrzydUla to serial na podstawie kolumbijskiej produkcji „Yo Soy Betty, La Fea”. Oryginał serialu stał się tak popularny, że na całym świecie zaczęły powstawać różne wersje tej produkcji. Sporą popularność zdobyła amerykańska „Ugly Betty”. Ciekawostką jest to, że w czeskiej wersji pod tytułem „Ošklivka Katka” tytułową piosenkę do serialu wykonywała polsko-czeska piosenkarka Ewa Farna.

W ostatnim czasie polscy fani BrzydUli mogli oglądać jedynie powtórki seriali, które był dostępne w serwisie Player.pl oraz na kanale TVN7 (dostępny w telewizji naziemnej na MUX-2).

Powrót BrzydUli. Kiedy nowe odcinki?

O powrocie BrzydUli mówiło się już od dawna. Teraz jest oficjalne potwierdzenie, że serial wróci do TVN jesienią 2020 roku. Zdjęcia do nowej serii mają rozpocząć się jeszcze w czerwcu tego roku.

Emisja pierwszego odcinka trzeciej serii planowana jest na jesień 2020 roku. Produkcją serialu zajmuje się FremantleMedia, która nabyła prawa od RCN. W ramach powstającej w 2020 roku serii Brzyduli nagranych ma zostać 180 nowych odcinków.

Na razie nie wiadomo, w jakie dni i w jakich godzinach będzie nadawany serial na TVN.

Kto zagra w nowej BrzydUli?

Tytułową BrzydUlę Ulę Cieplak zagra nie kto inny, jak Julia Kamińska, która już w 2008 roku zdobyła ogromną sympatię widzów wcielając się w niepozorną dziewczynę z prowincji podbijającą Warszawę.

W nowej serii serialu BrzydUla zobaczymy też Marka, którego ponownie zagra Filip Bobek. Nie zabraknie też Violetty, w którą wcielała i wcieli się Małgorzata Socha oraz przyjaciela Marka, Sebastiana granego przez Łukasza Garlickiego.

W nowym sezonie pojawią się też dobrze znane „czarne charaktery” z BrzydUli, w których rolę wcielą się ponownie Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski oraz Łukasz Simlat .

W obsadzie nowych odcinków znaleźli się też m.in.: Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak, Wacław Warchoł, a także debiutujący w tym serialu: Magdalena Koleśnik, Karol Pocheć i Marcin Rogacewicz.

Producentkami nowej BrzydUli są Karolina Izert (TVN) oraz Grażyna Kozłowska (FremantleMedia Polska), a scenarzystą Piotr Jasek.

O czym będzie nowa BrzydUla?

BrzydUla będzie kontynuacją dotychczasowej serii. Producentka Karolina Izert zdradza, na co mogą przygotować się widzowie:

„BrzydUla” znowu będzie bawić i wzruszać. Już jesienią na ekranie ponownie zobaczymy bohaterów, których pokochała cała Polska dziesięć lat temu. Teraz każdy z nich jest na innym etapie swojego życia. Jak zmienił się świat Uli i ona sama przez te 10 lat? Wciąż robi zawrotną karierę w Febo&Dobrzański? Czy u jej boku jest Marek, a może zupełnie inny mężczyzna? To pytania, na które już wkrótce widzowie poznają odpowiedź. Dodatkowo pojawią się też nowe postaci, które nadadzą kolorytu premierowym odcinkom i wywrócą do góry nogami życie Uli i jej przyjaciół”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *